Velkoformátová dlažba na podlaze i na zdi

Rubrika: Koupelna
Milena Chroustová (JIKA), 19.06.2017
Použití jednotné velkoformátové dlažby jak na podlaze, tak na stěnách se osvědčilo i v menších místnostech, které opticky zvětší. Pokud vaše koupelna nedosahuje zrovna velkých rozměrů, vyzkoušejte na podlahu i stěny velkoformátovou dlažbu ve světlých tónech jako je například série Di Pietra beige, majitelé větších koupelen nebo koupelen s okny si určitě zamilují velkoformátovou dlažbu Di Pietra v odstínu marengo.Milujeme beton

Příznivci moderního designu zajisté rádi sáhnou po velkoformátové dlažbě s efektem betonu. Už dávno neplatí, že takový povrch vypadá chladně a neosobně. Naopak jde o kombinaci čistoty a elegance. Takovou variantu nabízí série City se širokou škálou formátů a povrchů. Dlaždice je také možné kombinovat, zajímavého vzhledu docílíme volbou jiného formátu a tónu dlaždic na podlahu a jiného zase při pokládce na zeď.

Protože je dlažba s imitací betonu velmi žádaná, vyhověla značka svým zákazníkům nabídkou velkoformátové dlažby s imitací betonové stěrky v sérii Focus a v sérii Industria.

Minimalistický styl a luxusní vzhled povrchu vytvoří příjemný a jedinečný prostor. Materiál dlaždic Focus vyniká měkkým, voskovaným povrchem, grafika dlaždic Industria je typická hrou odstínů a drobných linií, čímž vytváří plastický efekt.

Jedinečnou krásko u mezi dlaždicemi s efektem betonových povrchů je pak sériePapyrus, jejíž dlaždice připomínající zmačkaný papír patří mezi designovou lahůdku. 

Neutrální tóny dlaždic dovolují tomuto efektu v interiéru skvěle vyniknout. Obklady Papyrus můžete kombinovat s  dlažbou Industria ve stejném odstínu a díky jedinečnosti povrchu můžete docílit nekonvečního, vzdušného prostoru, který se vám nikdy neokouká.

Dlažba s imitací dřeva nejen v koupelně

Již zmiňovaná dlažba se vzhledem přírodních materiálů patří mezi velmi častá přání zákazníků. Pokud chcete ze své koupelny vytvořit oázu klidu, která bude navozovat pocit, že jste uprostřed přírody, zkuste dlažbu ze série Reno.

Jak jsme již uváděli, velkoformátová dlažba nemusí být nutně pouze ozdobou koupelen. Dobře se vyjímá i v obývacích pokojích nebo kuchyních. Pro ty, co se bojí, že by dlažba působila v interiéru chladně, je tu série Reno nebo Rustica se vzhledem dřeva.

Tato dlažba je od klasického dřeva téměř k nerozeznání, na rozdíl od něj, je ale velmi snadná na údržbu, odolává otěrům a neublíží jí ani rozlité víno nebo mastnota.

JIKA

Přední česká značka JIKA patří mezi jedny z nejrespektovanějších výrobců koupelnové keramiky, koupelen, obkladů a dlažeb. Firma vznikla roku 1878, kdy byl ve Znojmě založen první evropský závod na sanitární keramiku a nádobí. Pro své zákazníky je JIKA symbolem tradice a kvality. JIKA nabízí kompletní řešení pro vaši koupelnu, ať už disponujete velkým prostorem nebo potřebujete šetřit každý centimetr.

Více informací na: http://www.jika.cz/

Názory na článek  Velkoformátová dlažba na podlaze i na zdi
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Koupelna