Jak na lepší koupelnu? Nechte se inspirovat

Wüstenrot (Wüstenrot), 9.10.2017

Trendy příštího roku

Pokud budete řešit rekonstrukci interiéru, zkuste se podívat i na trendy budoucnosti. V příštím roce budou podle odborníků bytovému designu vládnout zelené odstíny. Kromě zelené bude nastávající rok charakterizovat také temně modrá a minerálně šedivá, která nejlépe vynikne v podobě doplňků. Do kurzu se opět dostane vybavení v retro stylu. Vsadit můžete také na své vlastní představy a oblíbené barvy, díky kterým se může stát rekonstrukce zcela jedinečnou.

Zkuste stavební spoření

To, že je stavební spoření jedním z nejoblíbenějších produktů nejen na spoření, ale také pro úvěry na bydlení, je všeobecně známé. „Nezastupitelnou roli hrají úvěry ze stavebního spoření především u rekonstrukcí a modernizací bydlení,“ potvrzuje expert na financování Jiří Klos. Ke smlouvám o stavebním spoření můžete za řádné finanční úložky získat státní podporu až 2000 ročně. V případě využití úvěru ze stavebního spoření jsou úrokové sazby o více než pět procentních bodů nižší než u klasických spotřebitelských úvěrů. Navíc lze úroky z úvěrů také odečíst z daňového základu.

Modelový příklad rekonstrukce s Půjčkou ProBydlení

Mladí manželé se rozhodli, že zrekonstruují koupelnu a kuchyň. Plánovaná cena rekonstrukce je 200 000 korun. Ideálním řešením je překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení bez zajištění nemovitostí.
-    Doba splatnosti: 6 let.
-    Roční úroková sazba: 4,89 % p. a.
-    Měsíční splátka: 3 334
-    Celkem zaplaceno: 238 876

Zdarma je uzavření smlouvy o stavební spoření, zpracování a poskytnutí úvěru, stejně jako vedení úvěru v PÚ tarifu OF-P.

Wüstenrot

Finanční skupina Wüstenrot se zaměřuje na tvorbu finančních rezerv a financování bydlení. Její portfolio zahrnuje stavební spoření, úvěry a hypotéky a depozitní produkty. Se svými produkty Půjčka ProBydlení (překlenovací úvěr) a Kamarád+ (stavební spoření pro děti) si finanční skupina vybojovala pevnou pozici na trhu stavebního spoření. Zaměřuje se také na poskytování hypotečních úvěrů na bydlení a vydávání hypotečních zástavních listů. Na přelomu let 2010/2011 rozšířila svou nabídku o spořicí a běžné účty a termínované vklady.

Více informací na: https://www.wustenrot.cz/

Názory na článek  Jak na lepší koupelnu? Nechte se inspirovat
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Financování bydlení