Klenoty, které neskrývají perly: dveřní mušle

Rubrika: Interiéry
Jana Brožková (Bydlet.cz), 11.12.2017
Posuvné dveře s působivým otevíráním

Nenápadné klenoty, který rozjasní každé posuvné dveře! Přesně takové jsou praktické mušle, které v sobě neskrývají perly, ale působivé výplně z nejrůznějších materiálů!

„Mušle z modelové kolekce MAXIMAL nenabízejí pouze výběr z mnoha povrchových úprav, ale také z celé řady designových výplní. Vnitřek mušlí, které slouží k otevírání posuvných dveří, tak může zdobit například organické dřevo, kov nebo elegantní černá kůže,“ uvádí pan Roman Ulich, hlavní designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového dveřního kování. Designově sladit mušle s povrchem dveří či s výplněmi pro kliky ze stejnojmenné řady kování tak nebylo nikdy jednodušší!

•••

Material & Technology s.r.o. – M&T

První a zároveň jediný český výrobce designových dveřních klik využívající moderní technologie pro žádané a velmi kvalitní povrchové úpravy - matný nikl a nitrid titanu v několika barevných odstínech. U svých výrobků klade hlavní důraz na kvalitu, mnohaletou funkčnost a moderní design. Nové designy vznikají přímo pod rukama pracovníků firmy od návrhu až po realizaci ve výrobě.
Názory na článek  Klenoty, které neskrývají perly: dveřní mušle
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry