Vyladěný vánoční stromeček? Zvolte osobité ozdoby pro každého člena rodiny

Rubrika: Interiéry
Jana Brožková (Bydlet.cz), 12.12.2017
Vánoce jsou svátky plné pohádkových postav Vánoce už jsou za dveřmi a možná si na poslední chvíli lámete hlavu, jak dozdobit stromek, tak, aby si všichni vaši blízcí přišli na své. Máme pro vás tip. Jednoduše zvolte takové baňky, které budou mít pro každého člena vaší rodiny osobní kouzlo. Vybírat můžete ozdoby s motivy oblíbených dětských postaviček, pejsky či kočky pro milovníky zvířat nebo na stromeček pověsit ozdobu věnovanou z lásky. Pokud si potrpíte na barevné Vánoce, výzdoba může díky této různorodosti hrát všemi barvami. Jestliže ale upřednostňujete jednoduchost, pár kousků rozmanitých ozdob hezky ozvláštní zvolenou paletu barev.   

Pro děti

Vánoce jsou svátky plné pohádkových postav, které milují hlavně děti, ale o Vánocích se k nim rádi vrací
i dospělí. Princezny, trpaslíci a čarodějnice provází sváteční magický čas. Proč tedy neudělat dětem radost a oblíbené postavičky jim nezavěsit i na vánoční stromek? Jejich oči se tak 24. prosince rozzáří nejen díky nadílce, ale také díky krásně se třpytícím ozdobám jejich milovaných hrdinů. „Každý rok připravujeme nové kolekce, které odpovídají aktuálním trendům, ale nikdy samozřejmě nezapomínáme na to, že Vánoce nejintenzivněji prožívají zejména ti nejmenší. Nabízíme proto každoročně oblíbené dekorace například ve tvaru mašinky, hudebních nástrojů, či autíček, která jsou zdobena pestrými barvami,“ popisuje Kateřina Tichá, majitelka firmy GLASSOR, předního výrobce skleněných vánočních ozdob u nás.

Nejen pro zamilované

Dát najevo lásku prostřednictvím vánoční baňky? Proč ne. Darovat ručně vyráběné skleněné srdíčko, třeba i s nápisem vyjadřujícím vaše city, to se stane krásnou památkou na celý život. Každoročně si pak při zdobení stromečku vybavíte přesně tu chvíli, kdy jste ozdobu dostali. Nemusíte ji však dávat pouze partnerovi, ale také svým rodičům nebo babičce a dědečkovi. Jakmile si při návštěvě u vás všimnou na stromku baňky se svým jménem, zahřeje je u to u srdce více než jakýkoliv jiný hmotný dárek. Kdy jindy vyjádřit lásku než právě o Vánocích, kdy je celá rodina pohromadě.

Pro milovníky zvířat

Domácí mazlíčci jsou často považováni za součást rodiny a prožívají se svými pány i všechny oslavy, vánoční svátky nevyjímaje. Pokud máte rádi stromeček ozdobený figurkami, rozhodně se nemusí jednat pouze o imaginární postavičky z pohádek. Součástí se mohou stát i vaši mazlíčci, jako jsou psi, kočky, ale třeba i rybičky a ptáčci. „Pejska si můžete vybrat i podle konkrétní rasy, aby byl co nejvíce podobný právě tomu vašemu – border kolie, boxer či jezevčík. Nezapomíná se ale ani na ty, kteří obdivují exotická zvířata, jako jsou sloni, hroši či mroži nebo už dávno vymřelí dinosauři. Velice oblíbení jsou také ptáčci na klipu ozdobení peříčky, které lze připnout jak na stromeček, tak je využít i při štědrovečerní večeři například k dekorování ubrousků,“ doplňuje Kateřina Tichá.

Zmiňované jednotlité typy ozdob dokáží vyšperkovat a personalizovat vánoční stromeček. Stačí jen pár takovýchto baněk, kterými doplníte ústřední barevnou paletu. Můžete vsadit na každoročně velmi oblíbenou variaci zlaté a červené či zvolit některou z moderních kombinací. Inspirovat se můžete také přírodními motivy anebo stále více oblíbeným Skandinávským stylem.

Názory na článek  Vyladěný vánoční stromeček? Zvolte osobité ozdoby pro každého člena rodiny
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry