Ledově modré království můžete mít doma

Rubrika: Kuchyně
Jana Brožková (Bydlet.cz), 8.02.2018
Díky speciální povrchové úpravě vůbec neulpívají otisky prstů

Oslnivou modř arktických ledovců nyní nemusíte obdivovat pouze na fotkách a v přírodopisných dokumentech, ale i ve svém interiéru – stačí opatřit nábytek akrylátovými dvířky T.acrylic v matném dekoru ledově modrá!

„Dvířka s akrylátovým povrchem T.acrylic poskytují výběr z celé řady odstínů a dekorů, a to nejenom ve vysoce lesklém, ale i hluboce matném provedení. Jedním z nich je i elegantní dekor ledově modrá mat, který již na první pohled zaujme svým sametovým matem a světle modrým odstínem v barvě ledovce,“ říká Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

Kromě svých designových vlastností, které umožňují tento chladný odstín velmi snadno kombinovat s pocitově teplejšími dřevodekory, nabízí dvířka i mnoho praktických výhod! „Díky speciální povrchové úpravě na ploše dvířek, na rozdíl od jiných matných povrchů, vůbec neulpívají otisky prstů,“ informuje Martin Dusík a pokračuje: „Olepení hran dvířek pomocí technologie PUR navíc chrání dvířka před pronikáním vlhkosti a působením vysokých teplot, díky čemuž se nemusíte bát umístit dvířka ani do kuchyně, koupelny či prádelny.“

S pomocí dvířek T.acrylic tak nyní můžete ze svého interiéru učinit ledově modré království!

•••

Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská.


Názory na článek  Ledově modré království můžete mít doma
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Kuchyně, nejlépe hodnocené fotografie

Články Kuchyně