Koupání bez starostí

Jana Brožková, 19.8.2018
Snadná pokládka Léto je v plném proudu, bazény jsou v zápřahu a povrchy v jejich okolí dostávají zabrat. Na jejich životnosti se podepisují vysoké teploty, silné sluneční záření a chlorovaná či slaná voda. Pokud chcete trávit údržbou co nejméně času, je žádoucí vybírat co nejodolnější materiály. Jedním z nejvhodnějších povrchů k bazénům je kamenný koberec TopStone. Kromě dlouhé životnosti a dobré odolnosti nabízí i řadu dalších výhod, které přijdou v okolí vodních ploch vhod.

Bezpečnost především

Bazény nepředstavují pouze radost, ale i starost – ať již jde o údržbu či obavy, aby se dětem ve vodě či kolem bazénu nic nestalo. Jestli chcete riziko nejrůznějších naraženin a zranění eliminovat, nestačí vybírat pouze neklouzavé materiály, ale rovněž mít vyřešený dostatečný odtok vody. Jedině tak lze zamezit vzniku nebezpečných kaluží. S oběma těmito nešvary si kamenný koberec poradí. Navíc mezi jeho další předností patří také to, že se tolik nerozpaluje, takže ani v aktuálním tropickém počasí se nemusíte bát šlápnout na povrch bosou nohou.

Větší odolnost, méně údržby 

Ještě delší životnosti systému lze dosáhnout použitím speciálních pojiv, která jsou odolná vůči UV záření. Řeč je o nových 100% UV stabilních pojivech PolyaStone, která najdou uplatnění primárně u kamenného koberce ve světlých odstínech – včetně bílého mramorového kamínku, kde se UV degradace projevuje nejvíc.   

Snadná pokládka

A pokud byste si chtěli kamenný koberec pořídit již letos a myslíte si, že by práce na dlouho omezily využívání bazénu, bát se nemusíte. Pokládka kamenného koberce Topstone je snadná a rychlá. Na řadu povrchů jej můžete rovnou položit a problémem nejsou ani horizontální plochy či nepravidelné tvary bazénů. Nová pojiva mají zároveň výhodu v tom, že se dají snadno zpracovávat i při nízkých teplotách, takže ani rychlý příchod podzimu pokládku neohrozí.

•••

TopStone je jediný originální povrch ze směsi přírodních kamínků a unikátního pojiva s nejdelší tradicí ve svém segmentu. Ve firmě TOPSTONE jej vyrábí již od roku 1996. Sami vyvíjí vlastní epoxidová pojiva, čímž garantují jejich kvalitu a unikátní pevnostní parametry. Výsledné produkty jsou certifikovány a neobsahují nonylfenol ani rozpouštědla. Více informací naleznete na www.topstone.cz.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Bazeny, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Bazeny