Ať žije hliník v našich interiérech

Rubrika: Interiéry
Jana Brožková (Bydlet.cz), 27.08.2018
Hliník nepodléhá korozi, zárubeň je vhodná do vlhkých prostor

Dejte v interiéru nadobro vale klasickým dřevěným dveřním zárubním a soustřeďte svoji pozornost na obložkovou zárubeň DYNAMIK, která je vyrobena z hliníku. „Největší předností zárubně DYNAMIK je pevnost a odolnost její hliníkové konstrukce, která také umožňuje volbu atypických rozměrů zárubně nebo vytvoření bočních světlíků a nadsvětlíků kolem dveří. Hliník navíc nepodléhá korozi, proto je zárubeň vhodná i do vlhkých prostor bazénů či saun,“ říká Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P., z jejíž výrobní dílny zárubeň DYNAMIK pochází.

Další nespornou výhodou je její barevně nekonfliktní a se vším ladící stříbrně kovové zabarvení. I proto využití zárubně prakticky nemá hranice – svoje místo najde DYNAMIK v domácnostech, stejně jako v komerčních prostorách, jakými jsou například školy, kanceláře nebo nemocnice.

A pokud vás stříbrná na DYNAMIKU nezaujme, můžete jej nechat nabarvit do jakéhokoli odstínu ze vzorníku barev RAL.

Tak neváhejte a pozvěte si hliník i k sobě domů! Má řadu výhod, a to i na zárubni…

•••

Přerovská společnost J.A.P. působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí.


Názory na článek  Ať žije hliník v našich interiérech
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry