Zrcadlení s vypínači: originální detaily v interiéru

Rubrika: Interiéry
Jana Brožková (Bydlet.cz), 28.08.2018

Odrazit obraz a přitom vytvořit originální detail v interiéru… přesně to nabízí originální rámeček u domovních vypínačů a zásuvek, který tvoří zrcadlo.

Rámečky jsou vyrobeny z čistého skla, na kterém je zespodu nanesena vrstva barevného laku

Rámečky jsou vyrobeny z čistého skla, na kterém je zespodu nanesena vrstva barevného laku, který výborně odolává oděru i dalšímu možnému poškození během montáže. Zrcadlo na svém rámečku využívají vypínače řady DECENTE, a to v tónovaných odstínech bronzu a oceli,“ komentuje zrcadlové provedení Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu družstva OBZOR, českého výrobce designových vypínačů a zásuvek, a doplňuje: „Tento rámeček však není určen jen pro zásuvky a vypínače, ale i pro další zařízení domácnosti jako jsou zásuvkové moduly s koncovkami HDMI, PC či USB, nebo žaluziové ovladače. Úžasné na tom všem je, že si přístroje můžete spojit i do skleněných vícenásobných rámečků pod sebe nebo vedle sebe. Zrcadlová plocha se tak zvětšuje a zásuvky či vypínače tak získávají v interiéru atraktivnější roli.

•••

Společnost OBZOR je ryze českou firmou, která vyrábí a distribuuje drobné elektromechanické výrobky, díly pro automobilový průmysl a kovové díly. Dále se zabývá vstřikováním plastů a jinými kooperačními pracemi. V tomto ohledu také poskytuje odborné technické poradenství a služby. Mezi její hlavní produkci patří vačkové spínače a domovní vypínače a zásuvky s TOP řadami RETRO a DECENTE. Kvalitu produktů zaručují certifikáty ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016.


Názory na článek  Zrcadlení s vypínači: originální detaily v interiéru
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry