Vánoce 2018: nejhezčí interiérové trendy

Rubrika: Interiéry
Jana Brožková (Bydlet.cz), 7.10.2018
Lehké jako pírko

Chcete-li vytvořit nejmódnější vánoční interiér, vsaďte bez nejmenších pochyb na peří! Vánoční ozdoby a řetízky na stromeček budou v péřovém provedení vypadat jako lehké chmýří a dodají tak vánoční atmosféře neskutečnou lehkost. Nezapomínejme ani na obvyklé doplňky a dekorace, které se vzorem peří doplní celistvost daného stylu. Vánoční interiér ještě nikdy nebyl tak povznášející!

Zimní dekorace jsou koule s ledovými krustami v odstínech bílé a stříbrné a zlaté

Ledová krajina

„Tuto sezónu na módních přehlídkách dominuje bílá, tkaniny s kovovým efektem a stříbrné detaily. Trend z oblasti módy se pak přirozeně přenáší i do interiéru.“- říká Marta Suchodolska, kreativní ředitelka Westwing. Hvězdy, sněhové vločky, rostliny zahalené ledovými krustami v odstínech bílé a stříbrné jsou základem zimních dekorací. Velkým překvapením je křišťál, který se po několika sezónách vrací zpět do hry. Broušené sklenice, karafy a talíře, které pamatujeme z kredenců u babičky, jsou letos nejvíce vyhledávaným elementem pro vybavení stolu.

Severská atmosféra

Tajuplná atmosféra horské chaty nám napoví, jak dekorovat sváteční interiér ve stylu nordic. V centru pozornosti je zejména dřevo, které vystupuje ve formě vánočních ozdob, svícnů, luceren a jiných doplňků. Dřevěné elementy budou krásné v kombinaci s kožešinovými textiliemi. Přinesou Vaší domácnosti pocit pohody a klidu, který je u vánočních svátků tolik potřebný.

Okouzlující tradice

Jaké jsou tři tradiční barvy, se kterými si většina z nás odjakživa spojuje Vánoce? Zelená, červená a bílá! Každá z těchto barev přináší něco jedinečného: zelená klid a mír, červená ohřívá teplo domova a bílá dodává  interiéru elegantní nádech.  Pokud použije i zlaté akcenty, dodáte cele atmosféře glamour charakter. Klasika přece jen nemá datum splatnosti.

Názory na článek  Vánoce 2018: nejhezčí interiérové trendy
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry