Povzbuďte svůj organismus, jaro vyžaduje energii

Rubrika: Tipy a triky
Jana Brožková (Bydlet.cz), 29.03.2019
Stačí změnit vaši životosprávu Zejména na jaře byste neměli zapomínat na celkovou regeneraci. Dopřejte si dostatek vitaminů, pohybu a hydratace, které vaše tělo po únavné zimě tak potřebuje. Jak změnit denní návyky v ty zdravé? Není potřeba dělat náročná rozhodnutí, k jejichž naplnění se nemůžete odhodlat, stačí změnit pár maličkostí, které zlepší vaši životosprávu.

- Dopřejte si pohyb: Pokud namítnete, že nemáte na dostatek pohybu čas, zkuste vyměnit městskou hromadnou dopravu a auto za chůzi. O víkendu se místo sledování televize můžete vypravit na malý výlet s procházkou. Venkovní počasí k tomu navíc již opravdu láká. Chybu samozřejmě neuděláte, ani když si půjdete zahrát s přáteli oblíbený sport či zaběhat.

- Pijte dostatek vody: Nezapomínejte, že naše tělo je složeno především z vody a jeho dostatečná hydratace je velmi důležitá. Vyměňte slazené nápoje za čistou vodu, a pokud možno, zkuste omezit kávové nápoje.

- Nastartujte své tělo vitaminy: Zkuste si místo hranolků dopřát jako přílohu malý salát. Vyhněte se smaženým pokrmům a raději si dejte listovou zeleninu. Ráno si můžete připravit k snídani například salát z čerstvého ovoce. Zeleninový salát zase může být skvělou lehkou večeří. A jablko či banán si můžete vzít s sebou na svačinu, vaše tělo vám určitě poděkuje více, než kdybyste si dali sušenku. Pokud byste chtěli příjem vitaminů podpořit, kupte si některý z komplexních doplňků stravy – tak si budete jisti, že vaše tělo získá vitaminů dostatek.

www.double-u.cz


Názory na článek  Povzbuďte svůj organismus, jaro vyžaduje energii
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tipy a triky