Luhačovice plné houslových virtuózů: Akademie Václava Hudečka

Jana Brožková (Bydlet.cz), 17.07.2019

Ve dnech 29. července až 9. srpna 2019 přivítají Luhačovice další, tentokrát už 23. ročník Akademie Václava Hudečka, na kterém bude vynikající český houslista Václav Hudeček opět vyučovat mladé nadané houslové virtuózy.

Zahajovací koncert, koncert vítězů předchozích ročníků nebo tradiční koncert nazvaný Krásné stavby s krásnou hudbou, to vše je připraveno pro veřejnost v první polovině letošního ročníku,“ informuje o programu Hana Felcmanová, kulturní manažerka Lázní Luhačovice, a. s. a pokračuje: „Další tři dny už budou patřit absolventským koncertům, kdy své umění předvedou v Lázeňském divadle samotní účastníci Akademie.“ Odměnou těm nejlepším mladým talentům je potom účinkování po boku Václava Hudečka na řadě jeho koncertů během celého následujícího roku. Více na www.akademievhudecka.cz.

Ve dnech 29. července až 9. srpna 2019


Lázně Luhačovice, a.s.

Společnost Lázně Luhačovice, a. s. patří mezi největší lázeňská zařízení České republiky a je hlavním profilovým zdravotnickým zařízením v oblasti léčby dýchacích cest u dospělých a dětí od jednoho a půl roku. Společnost navazuje na více než stoletou tradici luhačovického lázeňství a díky profesionálnímu přístupu dnes využívá nejmodernější léčebné a rehabilitační metody v kombinaci s přírodními zdroji minerálních vod, které jsou označovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě.


Názory na článek  Luhačovice plné houslových virtuózů: Akademie Václava Hudečka
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tiskové zprávy