Vysavač Philips jako spolehlivý pomocník, který zná všechny vaše potřeby

Rubrika: Technika
Inzerce (Inzerce), 16.03.2020

Značka Philips má se svými elektrospotřebiči na trhu tradici více než 120 let a díky tomu přesně ví, co zákazníci potřebují. Spolehlivé a účinné vysavače Philips vám tak mohou maximálně pomoci při úklidu domova. Můžete podle svých potřeb a preferencí sáhnout po různých typech vysavačů, které vám budou nejvíce vyhovovat. Můžete zvolit:

  • vysavač sáčkový či bezsáčkový
  • robotický vysavač
  • tyčový vysavač
  • víceúčelový vysavač – na mokré čištění, na čištění koberců
  • domácí vysavač – s rotačním kartáčem, vhodný pro domácnost s alergikem, s mazlíčkem…

Sáčkové vysavače Philips jsou klasickou možností, mají nízkou spotřebu při výborném výkonu, který zaručuje vysání všech nečistot. Přitom nejsou hlučné. Vzhledem k vysoké účinnosti HEPA filtru jsou vhodnou volbou pro alergiky.

Pokud naopak zvolíte bezsáčkový vysavač Philips, nemusíte vířit prach a nečistoty při výměně naplněného sáčku. Přitom zvolená technologie zaručuje, že vysáté nečistoty padají na dno sběrné nádoby a neuprchnout zpět do prostoru. Také použitý vysoce účinný HEPA filtr spolu s certifikací zaručuje, že i tento typ vysavače je pro alergiky vhodný. Zároveň se i tento typ vysavačů pyšní vysokou třídou účinnosti čištění koberců.

Pokud chcete mít vysavač vždy po ruce a přitom tak, aby nezabíral spoustu místa, potom si pořiďte tyčový vysavač Philips. Může s vámi nenápadně bydlet přímo v obýváku a přitom udělá stejnou službu, jako klasický vysavač, ruční vysavač i mop. Je lehký a nabitý vydrží pracovat až 5 hodin. A i on má vysokou účinnost vysávání i filtrace.

Abyste mohli v celé šíři využívat všechny možnosti a funkce jednotlivých modelů vysavače Philips, je vhodné se ujistit, abyste si vzhledem k vašim specifickým potřebám a požadavkům zvolili ten typ vysavače, který disponuje vhodnými doplňky a příslušenstvím, případně rozšířit jejich základní sadu. Nejde jen o náhradní sáčky (a volit můžete i takové, které při vyjímání z vysavače pevně uzavřete a neunikne ani zrníčko prachu) a filtry (ty byste měli měnit jednou za rok), aby byly k dispozici doma pro případnou včasnou výměnu, ale především o nejrůznější hadice a nástavce pro konkrétní situace. Například hubice, která se pro usnadnění úklidu otáčí o 180°, nebo hubice s kartáčem pro vysávání podél stěn, na čalounění, parketová nebo pro kuchyň či jídelnu vhodná hubice na velké drobky – to je příslušenství, které se vám ve vaší domácnosti může hodit. Ale pořídit si můžete třeba i vysavač s měkčenými kolečky, pokud máte podlahu s povrchem, který je náchylnější k oděru a vy si přesto přejete pravidelně a často vysávat, aby vaše domácnost byla čistá a mohla kdykoli uvítat každého hosta.

Názory na článek  Vysavač Philips jako spolehlivý pomocník, který zná všechny vaše potřeby
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Technika