5 důvodů, proč si vyrazit v "obytňáku"

Jana Brožková (Bydlet.cz), 29.09.2020

Cestovat se dá mnoha způsoby. Ale poznávat zajímavá místa a být přitom svobodný a nevázaný, to nabízí karavany a obytné vozy.  Prozradíme vám, proč je takováto dovolená tak skvělá.  

Proč trávit celou dobu na jediném místě?

1. Sami si určíte, kam jet a kde bydlet

Proč trávit celou dobu na jediném místě? Ať už se chystáte po Česku nebo za hranice, karavanink vám dává velkou svobodu v cestování i v rozhodování. Chcete po celou dobu přespávat v autě, anebo vystřídáte i několik hotelových apartmánů? Vždy bude jen na vás, jak si dovolenou naplánujete. Nikdo vás nebude omezovat!

2. Dovolená od prvního kilometru

Vzpomeňte si na úmorné cestování autobusem či vlakem. Na tahání kufrů, transfery na letištích a další nepříjemnosti, které mohou vážně ohrozit dovolenkovou pohodu. V obytném autě vás nic podobného nečeká. Jednoduše si svůj „dům“ vezete sebou. Podle potřeby kdykoliv změníte trasu nebo zastavíte, aby si vaše rodina odpočinula.

3. Dobrodružství a bezpečí

Cestování v „obytňáku“ má nádech romantiky a dobrodružství, kterého se nám v dnešní době příliš nedostává. Dovolená na opuštěném místě s vlastním zázemím, kde se může majitel sám důsledně starat o dodržení doporučených hygienických pravidel a cítit se bezpečněji, se stane hitem příštích let.

4. Obytné vozy uspokojí každého

Výrobci nabízí různé varianty obytných automobilů. Od těch cenově dostupnějších až po dokonalé zhmotnění luxusu, kde je zázemí srovnatelné s velmi dobře vybaveným hotelovým pokojem. Díky připravovanému veletrhu FOR CARAVAN se můžete podívat na nejnovější trendy v kempování a na novinky v oblasti karavanů a obytných vozů.

5. V létě i v zimě

Kempování na sněhu je něco úžasného. Ještě úžasnější pak je, pokud si zimní karavanink užíváte přímo v lyžařské oblasti, kde to máte kousek ke sjezdovkám, trasám pro běžkaře nebo sáňkařským drahám.

Nenechte si ujít veletrh FOR CARAVAN, který se bude konat v  náhradním termínu, a to 9. až 11. října 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Stejně jako při předchozích akcích, také během těch následujících budou na výstavišti PVA EXPO PRAHA nastavena speciální pravidla jako stavebně oddělené sektory, povinnost nošení roušek, rozšířené koridory v halách, koordinační tým kontrolorů dodržování nových pravidel, regulace počtu návštěvníků v sektorech v jeden okamžik i dezinfekce prostor.


Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tiskové zprávy