Stěhováci půjčují krabice, montují nábytek, vše odvezou a ušetří spoustu času

Inzerce, 29.10.2020

Sbalit celou domácnost do krabic, odnosit je vlastníma rukama a převézt do nového. Plán zní jednoduše, ale jeho realizace stojí velké úsilí. Nejen proto si lidé volají na pomoc stěhováky. Zapůjčí krabice, odnesou nábytek, a ještě mají k dispozici nákladní vůz. Kolik stojí stěhovací služby a proč je výhodné si je objednat, to se dočtete v tomto článku.

Jaké služby očekávat

Stěhování zpravidla začíná tím, že se lidé začnou shánět po krabicích od banánů. Přitom stěhovací služby nabízejí častokrát v ceně zapůjčení krabic a přepravek, které jsou dostatečně pevné, dobře se s nimi manipuluje a bez problému do nich sbalíte celou domácnost. Ušetříte si nervy s rozmontováním nábytku, balením jednotlivých kusů do ochranné fólie, ale i následným smontováním v novém. Nemusíte se domlouvat se sousedy a rodinou, aby vám pomohli odtáhnout lednici skrz tři patra bez výtahu. Stěhováci ji s pomocí řemenů a jiných vychytávek bezpečně dostanou až do vozu.

Kolik stojí stěhováci

Ceny se samozřejmě liší dle regionu, ale i velikosti domácnosti a množství přestěhovaných věcí. Roli může hrát také vzdálenost, i když najeté kilometry v rámci jednoho města jsou často započtené v nabídce. Náročnou sezónou pro stěhování bývá zejména léto, kdy je poptávka vyšší. Velmi hrubě odhadnuto se ceny stěhování pohybují v rozmezí od 500 do 2000 za hodinu. Pokud však chcete rychle a jednoduše zjistit, jaké ceny jsou běžné ve vašem městě a které firmy zde působí, zadejte si poptávku na Poptávej.cz.

Jak si objednat stěhovací službu

Lokalitu, seznam stěhovaného nábytku a odhadovaný počet zabalených krabic vyplňte do poptávkového formuláře. Následně čekejte telefonát ze společnosti Poptávej.cz, operátor s vámi podobu vaší poptávky projde a případně doplní nezbytnosti, aby stěhovací firmy mohly připravit nabídku na míru. Po vašem potvrzení bude poptávka odeslána do systému. Díky tomu si ji přečtou firmy z vašeho okolí a nacení své služby. Nabídku obdržíte na uvedený email. Můžete jich dostat hned několik, a tak jednoduše zjistíte stav na trhu. Vyberete si tu nejlepší a s vybraným dodavatelem se domluvíte individuálně. Zprostředkování dodavatele je pro poptávajícího zcela zdarma a navíc nezávazná. Zadejte si poptávku ještě dnes."Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tipy a triky