Imperial News – Mezinárodní měnový fond zlepšil odhad letošního růstu světové ekonomiky
Mezinárodní měnový fond zlepšil odhad letošního růstu světové ekonomiky na šest procent, zatímco v lednové prognóze čekal růst o 5,5 %. Nová prognóza odráží dodatečná stimulační opatření v některých velkých ekonomikách a předpokládané zotavení hospodářské aktivity v důsledku očkování proti covidu-19. V podzimní prognóze fond počítal s růstem globální ekonomiky o 5,2 %.
Globální finanční systém je díky masivní podpoře vlád a centrálních bank i za pandemie stabilní. Zatímco rizika jsou z valné části pod kontrolou, oživení z koronavirové krize bude nerovnoměrné a dopady v každé zemi jiné. Ve zprávě o finanční stabilitě to v úterý uvedl Mezinárodní měnový fond.
Ing. Libor Stoklásek, MBA
Imperial Finance
Imperial Finance
Dynamicky smýšlející privátní investiční kancelář Imperial Finance nastoluje v českých podmínkách novodobé standardy moderní správy klientského kapitálu. Klientům nabízí komplexní správu portfolia s možností výplaty měsíčních výnosů. Kromě tradičních investičních nástrojů (akcie, měny, dluhopisy, nemovitosti) se zaměřuje na alternativní svět investic (kryptoměny, AOS, dotační a developerské projekty).
Investiční kancelář Imperial Finance sídlící v centru Brna zaštiťuje služby Imperial Invest Funds a Imperial Trade Capital, skrze které nabízí svým klientům, kromě nadstandardních služeb a výnosů, úplnou transparentnost, diverzifikované portfolio, přístup k moderním technologiím, příjemné zázemí investičních odborníků s mnohaletými zkušenostmi v oboru a dlouhodobou nadstandardní investiční nezávislost.
Více informací na: www.imperial-finance.cz
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Reality
- Trh nemovitostí - Po období korekce cen nemovitostí v letech 2022 a 2023 dochází v ČR i ve většině evropských zemí opět k jejich růstu
- Krátkodobé pronájmy zdražují nájem v turistických lokalitách
- Realizované ceny bytů podle regionu, Realizované ceny nemovitostí dle typu
- Pravděpodobnost poklesu průměrných cen bytů o více než 10 % v průběhu dalších dvou let
- Převody bytových jednotek
- Revitalizace brownfieldů přináší kvalitnější veřejný prostor i nové pracovní příležitosti. Naráží však na bariéry