Imperial News – Yellenová stojí za Bidenem, ten míří v červnu do Evropy

Americká ministryně financí Janet Yellenová: "Prezident Biden reaguje na dlouhodobé problémy v americké ekonomice. I když jeho plány na podporu rodin a práce mají na cenovce velké číslo, jsou rozložené do několika let. Nepůjde jenom o rozpočtové výdaje."

Prezident USA Joe Biden oznámil, že chce v měsíci červnu navštívit Evropu. Nejprve by se měl účastnit summitu G7 v anglickém Cornwallu (11.–13. června), následně by se měl přesunout do Bruselu, aby se setkal s lídry EU a států NATO (14. června).

Biden prozradil, že během červnové cesty do Evropy by se rád setkal i se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem.

Ing. Libor Stoklásek, MBA
Imperial Finance

Imperial Finance

Dynamicky smýšlející privátní investiční kancelář Imperial Finance nastoluje v českých podmínkách novodobé standardy moderní správy klientského kapitálu. Klientům nabízí komplexní správu portfolia s možností výplaty měsíčních výnosů. Kromě tradičních investičních nástrojů (akcie, měny, dluhopisy, nemovitosti) se zaměřuje na alternativní svět investic (kryptoměny, AOS, dotační a developerské projekty).

Investiční kancelář Imperial Finance sídlící v centru Brna zaštiťuje služby Imperial Invest Funds a Imperial Trade Capital, skrze které nabízí svým klientům, kromě nadstandardních služeb a výnosů, úplnou transparentnost, diverzifikované portfolio, přístup k moderním technologiím, příjemné zázemí investičních odborníků s mnohaletými zkušenostmi v oboru a dlouhodobou nadstandardní investiční nezávislost.

Více informací na: www.imperial-finance.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Reality