Užívejte si příjemné klima v ložnici díky venkovním roletám

Inzerce, 30.6.2021

Horké letní dny jsou tady! Nezoufejte, dnes už nemusíte utíkat před teplem z domu do klimatizovaných nákupních center. Venkovní rolety vás zbaví mnohaletého trápení s vysokými teplotami v interiéru.

Možná jste už slyšeli o univerzálních výhodách venkovních rolet. Pro nadcházející parné dny však jistě oceníte, že dovedou kouzlit s teplotou v interiéru. Umí totiž snížit teplotu v pokoji až o 3–7 °C. A to už je znatelný rozdíl. Rolety rozhodně uvítáte zejména v ložnici, kde se ideální teplota pro příjemný spánek má pohybovat kolem 17 a 20 °C. A to v létě, když nám po celý den svítí slunce do oken, lze zajistit jen stěží.

Venkovní rolety vám zjednoduší život

Venkovní rolety jsou vyrobeny z pevných hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Ty k sobě při zatažení těsně přimknou, čímž se postarají o velmi efektivní izolaci – dovedou odstínit až 95 % sluneční energie. Drahá instalace klimatizace tak není potřeba. Teplota v interiéru zůstává díky venkovním roletám nižší, i když vám po celý den praží slunce do oken. Se setměním a příchodem svěžího večerního vzduchu pak můžete s klidem vyvětrat a jít spát. A se sítěmi proti hmyzu si navíc vychutnáte čerstvý vzduch po celou noc.

A co interiérové žaluzie?

U interiérových žaluzií teplo proniká do vnitřních prostor a zahřívání místnosti probíhá mnohem rychleji. Venkovní rolety jsou proto mnohem efektivnější, jelikož dopadající sluneční paprsky teplo odráží zpět ven a jen minimum ho propustí skrze sklo do interiéru.

Proti přehřívání místnosti i na dálku

Ovládejte své rolety odkudkoliv jen z mobilního telefonu! Venkovní rolety Minirol nabízí řešení pro 21. století – napojení na chytrou domácnost. Elektronické ovládání rolet stačí připojit skrze aplikaci a můžete si korigovat jejich zatahování kdykoliv během dne, klidně z práce či na dovolené. Anebo si nastavte konkrétní načasování, kdy se mají rolety automaticky vytáhnout.

Venkovní rolety nabízí i další benefity

  • Ušetříte na topení (venkovní rolety vám skvěle poslouží, chcete-li v zimě ušetřit na výdajích za vytápění. Můžete dosáhnout úspory až 25 % investic)
  • Užíváte si ticho (skvělé odhlučnění místnosti a zbavení se tak ruchu nesoucího se z ulice jsou velkým plusem, proč si venkovní rolety pořídit jak do domu, tak i do bytu)
  • Zabezpečíte se (venkovní rolety jsou dostatečné pevné, aby zabránily vstupu zlodějů k vám domů)

Chcete i vy mít doma v létě příjemné klima? Pak jsou venkovní rolety jasnou volbou.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry