Proměňte svůj home office v oázu klidu

Quick-Step, 11.9.2021

S návratem života do relativního normálu se většina z nás mohla vrátit do kanceláří, ale práce z domova je pořád pro mnoho lidí alternativou. Investice do domácí kanceláře je investicí do nás samotných, proč si tedy nevytvořit prostředí, které bude ladit s naší osobností a bude mít pozitivní vliv na náš pocit pohody?

Balanc & pohoda

Prostor, ve kterém se cítíme dobře, podporuje naši motivaci i produktivitu, a vhodně zařízené pracovní místo pro účely home officu tak může být efektivním pomocníkem pro dosažení těch nejlepších výsledků. Skutečné umění je pak vytvořit takový prostor, který na nás bude působit nejen motivačně, ale také harmonicky.

Toho můžeme docílit použitím přírodních materiálů, příjemných na dotek, nejlépe ve světlých odstínech, které v nás umocní pocit klidu. Zkuste zkombinovat stolní lampičku s atmosférickým a nepřímým LED osvětlením namísto stereotypních zářivek. Tímto způsobem v sobě rovněž můžete podpořit pocit harmonie, i když budete uprostřed toho nejvíce vyčerpávajícího Zoom callu. Můžete také umístit do místnosti několik pokojovek, a pocítit léčivou sílu přírody i u sebe doma.

Nechejte promluvit svou osobnost

Na home office trávíme všichni mnoho času, a proto je o to důležitější, aby konvenoval s naší osobností. Dělá vám radost určitý obraz nebo fotografie z dovolené? Věnujete se ve volném čase četbě knih nebo tvorbě keramiky? Obklopte se předměty, které ve vás vzbuzují pozitivní pocity. Pár polic umístěných na zdi nezabere potřebný pracovní prostor a jedná se tak o ideální místo pro vaše oblíbené věci, které pro vás mají osobní význam. Díky tomu budete mít důvod k úsměvu i v těch nejvíce stresujících obdobích a uvidíte věci z jiné perspektivy. Když se cítíme bezpečně a pohodlně ve svém domácím hnízdě, naše práce se může stát potěšením.

Zen na podlaze

Svou osobnost můžete vyjádřit také designem podlahy, který odpovídá vašim estetickým preferencím, v kombinaci s vaším oblíbeným stylem nábytku a dekorací v interiéru. Je k dispozici široká škála dekorů, rozměrů, barev i textury prken. Ať už patříte mezi příznivce vinylu nebo laminátu, vzhledu dřeva či kamene, záleží pouze na vašem vkusu, ale ať vyberete cokoliv, získáte produkt s maximální dávkou autenticity.

Dobrá zpráva je, že tyto podlahy nejen skvěle vypadají, ale také jsou odolné vůči poškrábání a velmi nenáročné na údržbu. Protože když sedí člověk celý den u počítače, je velká pravděpodobnost, že se hrnek s kávou či jiným nápojem nejednou vylije na podlahu. Díky voděodolnému povrchu krytin je jejich údržba skutečně hračkou, takže nemusíte věnovat úklidu příliš mnoho energie a současně si můžete užívat dobrý pocit z hygienicky čistého pracovního prostoru.

Na konci pracovního dne se tak můžete věnovat relaxaci nebo využít svůj home office jako jógové studio či meditační prostor. Stojí tedy za to prozkoumat portfolio Quick-Stepu, protože díky jeho produktům s autentickým vzhledem a příjemným povrchem můžete proměnit svou domácí kancelář ve skutečnou oázu klidu.

Quick-Step

Quick-Step je značka kvalitních podlah vyráběná společností Unilin. Neustálý výzkum a inovace udělaly ze značky Quick-Step jednoho z nejsilnějších hráčů v podlahovém průmyslu na světě. Do povědomí se dostala nejen díky svým vysoce kvalitním produktům, ale také díky ojedinělému pokládkovému systému Uniclic®, ke kterému není zapotřebí lepidlo. Quick-Step postupem času vytvořil samostatnou kategorii ve světě podlahových krytin – podlahy, které se rychle instalují a snadno udržují ve všech situacích. V současné době nabízí laminátové, vinylové či parketové krytiny ve více než 100 zemích. Je skutečným lídrem v oblasti designu, inovace a kvality.

Více informací na:www.quick-step.czSdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry