Slunce svítí nad obzorem, po mracích ani památky a ve vzduchu je konečně cítit léto - uspořádejte si piknik s vychytávkami

Pilotní lokalita v prostoru pražské Stromovky

Uspořádejte dokonalý piknik s vychytávkami 

Slunce svítí nad obzorem, po mracích ani památky a ve vzduchu je konečně cítit léto. Den jako malovaný pro odpolední lenošení na dece. Chcete si také vychutnat svůj kousek oázy v rozpáleném městě? Do koše sbalte připravené dobroty, zavolejte přátelům a vydejte se na společný piknik. K dokonalému stolování pod širým nebem vám chybí už jen pomocníci jako přenosný chladící box, přenosný gril či kempingový batoh.

K vodě, do parku i na dlouhé cesty autem. Chladící box v cool vintage stylu se stane perfektním společníkem pro každou příležitost, která si žádá ledové osvěžení, ať už v podobě vychlazeného pití, zmrzliny, nebo čerstvé svačiny. 

zdroj: Polarbox - Potten Panen

Ozvláštněte si stolování pod širým nebem záplavou hravých barev, inspirací vám může být pohár na bílé víno nebo domácí limonádu.

Robustní sklenice z křišťálového skla se stanou společníky při každé venkovní události. Díky svému tvaru sedí perfektně v ruce a jejich povrch nádherně odráží dopadající sluneční paprsky. 

 

 zdroj: Villeroy & Boch Boston Coloured pohár na bílé víno

 Přenosný gril na dřevěné uhlí oceníte nejen při pikniku na odlehlé louce, ale také na dovolené v kempu nebo pod stanem. Tělo grilu je vyrobeno z porcelánového smaltu, nechybí ani pochromovaný grilovací rošt pro ještě lepší údržbu. Důležitou součástí je také unikátní poklop, díky němuž může vzduch uvnitř lépe cirkulovat. Právě správný poměr vzduchu a žáru připraví váš pokrm rychleji, rovnoměrněji i šetrněji, a to i v zimě.

 

zdroj: Weber Gril na dřevěné uhlí

Tip na ledové osvěžení:

Dokonale ledové osvěžení v každém doušku bezkofeinového bio organického bylinného čaje AquaFrutti od prémiového výrobce čajových směsí se staletou tradicí, Kusmi Tea. Směs vás překvapí svou jemnou kyselostí ibišku a rybízu v kombinaci se sladkou chutí jablek, granátového jablka i semínek goji. Nápoj nabitý superpotravinami osvěží a dodá energii na celý den. Ideální ve vychlazené i horké variantě.

Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Recepty na víkend