Máte v oblibě levanduli? Víte kde je levandulové údolí? - inspirace na výlet i dokonalé osvěžení

Redakce, 23.6.2022
vůně levandule

Jezte a pijte chytře s novinkami z Levandulového údolí


V obchodě a manufaktuře zdravé výživy v Levandulovém údolí najdete spoustu zdravých dobrot s BIO Levandulí Chodouňskou, bylinkami a super potravinami. K novinkám patří RAW tyčinky s višňovou a jahodovou příchutí, BIO pohanková kaše nebo BIO levandulová limonáda. Stejně jako všechny ostatní produkty z Levandulového údolí jsou vyráběny bez chemie s láskou a úctou k přírodě i znalosti našich předků – bylinkářů.

Nastartujte svůj den s BIO pohankovou kaší s Levandulí Chodouňskou

BIO pohanková kaše s Levandulí Chodouňskou je vynikající nejen k přípravě energeticky hodnotných snídaní nebo svačin, ale také k zahuštění omáček.

Dopřejte si fit snídani, která po ránu nastartuje metabolismus a dodá potřebné proteiny, minerály, vitamíny i BIO flavonoidy. Pro sebe i své blízké s láskou připravte BIO pohankovou kaši s Levandulí Chodouňskou a dopřejte si tak nejen energii a vitalitu, ale i pevné nervy během celého dne.

Pohanka obsahuje velké množství zinku, který posiluje obranyschopnost sliznic, zejména v období viróz a nachlazení. Snižuje tlak, hladinu cholesterolu, uklidňuje žaludeční a dvanáctníkové vředy, zmírňuje problémy křečových žil. Důležitým prvkem je také cholin, který regeneruje jaterní buňky poškozené nemocemi, léky, toxiny nebo alkoholem.

Zdravé mlsání – skvělá chuť jahod, višní a čokolády v praktickém balení RAW tyčinek s BIO Levandulí Chodouňskou

Oblíbené BIO RAW tyčinky s Levandulí Chodouňskou najdete nyní i v praktickém trojbalení. Ideální svačinka do práce nebo na víkendový výlet dodá rychle energii, vitamíny, vlákninu i antioxidanty. Organic, raw a vegan tyčinky neobsahují glutamáty, umělá barviva, chemické přísady ani přidaný cukr. Balení obsahuje tyto varianty: Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou, Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou v hořké čokoládě a Jahoda s Levandulí Chodouňskou. Jejich šťavnatou chuť si určitě zamilujete.

Výrobek disponuje BIO certifikací a FSC certifikací pro 100% kompostovatelný obal.

Dokonalé osvěžení s levandulovými limonádami

Kdy jindy ochutnat osvěžující novinku z Levandulového údolí v podobě BIO levandulových limonád, když ne v době blížícího se léta a horkých dní? Tento organický nápoj bez chemických přísad, barviv a glutamátů působí příznivě na imunitu, trávicí systém a umocňuje přirozené funkce mikrobiomu. Dodá vám pevné nervy, energii, vitamín C, antioxidanty, antibiotika a antiseptika z BIO Levandule Chodouňské.

Výrobek je k dispozici také ve výhodném balení 8+1 zdarma.

Akce a ubytování v Levandulovém údolí

BIO Levandule Chodouňská právě kvete, a tak se za ní můžete vypravit přímo do Levandulového údolí, nacházejícího se v Chodouni ve středních Čechách v prostředí čisté přírody na vápencových mořích v srdci Národního geoparku Barrandien.

Od června 2022 je milovníkům glampingu a romantickým duším k dispozici komfortně vybavená maringotka, na místě je dnes rovněž možné se ubytovat ve vlastním stanu či karavanu.

Akce v červenci 2022:

O prázdninách je pro vás Levandulové údolí otevřené denně kromě pondělí. Kromě levandulových specialit si tu můžete užívat i skvělou chuť dalších sezónních dobrot:

25. 6. – 26. 6. 2022 Svatojánské slavnosti

1. 7. – 17. 7. 2022 Jahodové slavnosti

18. 7. - 31. 7. 2022 Meruňkové slavnosti

Na zdraví s BIO Levandulí Chodouňskou!

Všechny výrobky najdete na e-shopu www.levanduloveudoli.cz , vybrané produkty např. i na kosik.cz.


___________________________________________________________________

Levandulové údolí a BIO Levandule Chodouňská

Za unikátním Levandulovým údolím, tříhektarovým polem s 50 000 BIO levandulemi, stojí Helena Neumannová a Milena Krčálová, které zde levanduli začaly pěstovat v roce 2014. V manufaktuře v Levandulovém údolí se z levandule v BIO kvalitě vyrábí čaje, oleje, koření, sušenky, raw tyčinky a spoustu dalších zdraví i tělu prospěšných produktů. Pořádají se zde také nejrůznější ozdravné procedury nebo workshopy.

Levandulové údolí se nachází ve středočeské Chodouni, v samém srdci Národního geoparku Barrandien na bývalých vápencových mořích. Nedaleko naleznete hrady Točník, Žebrák, Křivoklát, Nižbor s keltským oppidem nebo zámek v Hořovicích. Brdské lesy se tak mísí s opojnou vůní Levandulového údolí a nabízí novodobým poutníkům klid, mír, pohodu, odpočinek a hlavně zdraví z čisté přírody.

BIO Levandule Chodouňská je přírodní antidepresivum i sladidlo, obsahuje vysokou dávku antioxidantů, antibiotik a antiseptik z čisté přírody. Napomáhá k posílení imunity nebo zlepšení přirozeného fungování nervového i trávicího systému. Využívá se při bolestech a problémech žaludku, při migrénách, úzkosti, nespavosti apod. Díky tomu, že byliny rostou na bývalých vápencových mořích, je BIO Levandule Chodouňská obohacena také o minerály. Podle prvních výsledků klinické studie se navíc ukazuje, že stresové prostředí se zimními mrazy a silným větrem, který vane v Levandulovém údolí po celý rok, napomáhá BIO Levanduli Chodouňské produkovat vysoce účinné biodynamické látky.

 

Credit: Levandulové údolí Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tipy a triky