Originální svícny do adventního období - nechte se inspirovat sklářským uměním

Redakce, 1.12.2022
 

Co patří víc k vánočnímu období než svíčky, které vytvoří tu nejkouzelnější atmosféru? Také si myslíme, že skoro nic! Pokud je navíc zasadíte do originálních svícnů, budete mít o krásnou vánoční výzdobu postaráno. Skláři z železnobrodské firmy DT GLASS mají v nabídce několik originálních produktů, které si zamilují jak minimalisté, tak ti, kdo touží po výrazných doplňcích.

Adventní svícen ve tvaru vlny je nejlepší dekorací na jídelní stůl. Určitě se stane dominantou celé místnosti. Má prostor pro čtyři čajové svíčky, je 335 milimetrů dlouhý, 175 milimetrů široký a 105 milimetrů vysoký.

 Originální svícny do adventního období - nechte se inspirovat sklářským uměním

Adventní svícen Wave Zdroj: DT GLASS

Originálním kouskem do adventního období je i tento čtyřramenný svícen Žonglér, který je výhodný v tom, že jej například na jaře či v létě můžete využít jako vázu pro řezané květiny. Balení obsahuje také svíčky a mističky, na které lze svíčky položit.

Originální svícny do adventního období - nechte se inspirovat sklářským uměním

Svícen Žonglér Zdroj: DT GLASS


Symbol Vánoc, strom, se zrcadlí v tomto originálním spirálovitém červeném svícnu na vysoké svíčky. Produkt je 530 milimetrů vysoký, 360 milimetrů široký a červené vysoké svíčky jsou součástí balení.


Spirálovitý svícen Zdroj: DT GLASSNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tipy a triky