Poezie květin jako chvalozpěv přírodě - ohromující síla přírody si nachází cestu do našich domovů

Redakce, 12.1.2023
Všechno je vzájemně provázané a my jako lidské bytosti jsme toho všeho součástí. Ohromující síla přírody si nachází cestu do našich domovů. Tvořte úžasné květinové básně jako ódu na přírodu.

 

 Foto zdroj: iBulb


 

Domov plný přírody

Matka příroda je úžasná. Vynesli jsme ji na piedestal a najdete ji všude v domácnosti. Interiéry jsou robustnější, rozmarnější a nadmíru efektní. Všechny použité formy jsou organické. Je to jako by příroda vtrhla do našeho domova a obsadila ho.


Symbióza

Květiny jsou zde použity ve stejně náladovém a přirozeném stylu v jakém je i celý interiér. Interiérové zahrady tvořené živými i neživými materiály působí organickou symbiózou, která vzniká jejich kombinací. Zkuste pracovat s květinovými cibulkami, abyste docílili souladu mezi různými přírodními elementy.


Krása

Pro vytvoření „rýmu“ střídejte cibulovité květiny v přirozených a vyvážených barvách. Vytvořte pokojovou květinovou zahradu ve dvojité váze nebo zkombinujte bílé hyacinty se světle růžovými modřenci. I jedna jediná květina je sama o sobě překrásná díky podivuhodnému geometrickému uspořádání květů a listů.

Chtěli byste se o cibulovinách dozvědět víc? Pak inspiraci najdete na www.ilsysays.com

 

 

 

Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry