Vsaďte na Velikonoce na veselý květinový styl

Redakce, 15.3.2023
Zdroj:Pixabay Pomocí kvetoucích cibulovin můžete v domě během chvilky vytvořit veselou velikonoční atmosféru. A co víc - květinový styling vám zvedne náladu a udělá vám radost. Jinými slovy na Velikonoce převládne pozitivní energie!

 

Velikonoce okamžitě

Zábava začíná, když jdete nakupovat. Vyberte si jarní květiny v zářivých barvách, jako jsou narcisy, hyacinty a tulipány. Tyto kvetoucí cibuloviny symbolizují lásku, jaro a nový život, prostě ideální pro Velikonoční svátky. Zkombinujte kvetoucí cibuloviny s některými pučícími větvemi. 

Všude jen květiny

Veselá kytice dodá vaší snídani nebo pozdní snídani veselou velikonoční atmosféru. A zůstat jen u toho: květinový styling můžete uplatnit i u vchodu do domu. Představte si radostné žluté narcisy v předsíni – v kytici, nebo jednoduše několik předpěstovaných cibulovin. Předpěstovanými cibulovinami můžete také ozdobit svůj zahradní stůl. Venku vydrží květiny ještě déle.

 

Zábava s trháním květin

Chcete ještě více květin? Proč nevytvořit několik malých svazků? Vystavte je ve skleněných vázách, zavařovacích sklenicích nebo (květovaných) šálcích na čaj. Do každé vázy naaranžujte několik tulipánů, narcisů nebo hyacintů – pro pěknou a nenucenou atmosféru veselých, čerstvě natrhaných květin. Dobře působí i pestrobarevná směs. Kytice umístěte do kuchyně, k posteli nebo do (domácí) kanceláře. Můžete také naaranžovat několik váz dohromady; pokud použijete kovový podnos nebo dřevěnou polici, můžete vytvořit pocit jednoty.

Tip: vneste do svého domova jarní slunce žlutými květinami, třeba žlutými tulipány a narcisy. Pokud se rozhodnete pro žluté hyacinty, příjemným bonusem je lahodná jarní vůně.

Podělte se o štěstí! Chystáte se o Velikonocích navštívit rodinu nebo přátele? Co takhle přinést veselou velikonoční kytici? Radost udělají i předpěstované cibuloviny. Ty se navíc snadno přepravují.

Zdroj: Ilsysays.com , iBulb.comSdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tipy a triky