Rating kvality 2023: HSF System je v TOP 10 dodavatelů staveb v Česku


Prestižní stavby jižních Čech v kategorii bytové stavby a rodinné domy Zdroj: HSF System

Stavební skupina HSF System se umístila v žebříčku kvality staveb na 7. místě mezi 1235 stavebními dodavateli z České republiky za rok 2022. Integrovanou referenci o kvalitě firem a osob ve stavebnictví (RABF 2023) zpracovala a vydala Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství.

 

Mezinárodní stavební skupina HSF System získala v žebříčku RABF 2023 za souhrnné pětileté období 2018-2022 celkem 11 590 bodů, což ji poprvé v historii posunulo mezi 10 nejlepších stavebních firemČeské republice. V samostatném žebříčku za rok 2022 se dostala dokonce na 7. místo z 1235 posuzovaných dodavatelů staveb. Díky dosaženým výsledkům se stavební skupina HSF System nachází v nejvyšší úrovni stavebních firem s názvem Excelentní kvalita.

 

„Od začátku fungování stavební skupiny HSF System je kvalita dodávaných staveb jedním ze základních pilířů našeho podnikání. Umístění mezi nejlepšími dodavateli staveb v takové konkurenci je obrovským oceněním práce všech mých kolegů,“ říká Jan Hasík, generální ředitel a předseda představenstva stavební skupiny HSF System.

 

Podkladem pro hodnocení kvality tuzemských stavebních firem RABF 2023 jsou výsledky posuzovaných stavebních dodavatelů z 32 samostatných soutěží a přehlídek konaných v České republice, jako jsou například Stavba roku, Stavba roku Středočeského kraje nebo Stavba Moravskoslezského kraje. V odborných porotách těchto soutěží zasedá na 200 českých i zahraničních porotců. Nadace pro rozvoj architektury vydává žebříček RABF od roku 2015.

  Stavba roku 2019 Středočeského kraje

Zdroj: TZ Rating kvality 2023Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy