Ekospol podporuje místní samosprávy, Praha 5 získá parkoviště a dětské hřiště

EKOSPOL, 1.8.2023

Developerská společnost Ekospol staví cenově dostupné byty a tím zvyšuje hodnotu území, kde staví. Městské části získají kromě moderní výstavby nové obyvatele, což znamená vyšší příspěvky do rozpočtu. Nad rámec toho Ekospol podporuje místní samosprávy také jinak. U většiny z 58 dosud postavených velkých projektů se s danou městskou částí dohodl na nějakém příspěvku. Naposledy uzavřel dohodu s radnicí Prahy 5, díky níž městská část získá veřejné parkoviště a dětské hřiště. Smlouva o spolupráci, kterou minulý týden schválili radní městské části, se týká žádaného projektu Výhledy Barrandov II.

 

Jako firma, která na trhu působí už jednatřicátým rokem, se vždy snažíme nalézt s místní samosprávou společnou řeč. Výstavba cenově dostupného bydlení je totiž výhodná i pro radnici, nejen proto, že získá nové obyvatele. Mimo jiné se zbaví často zanedbaného nevyužívaného území a nově vybudovanou infrastrukturu mohou využívat i starousedlíci. Postavili jsme už takřka šest desítek velkých rezidenčních projektů a u většiny jsme se s místní radnicí dohodli a nějakém příspěvku," říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

Zatím poslední smlouvu o spolupráci Ekospol dohodl s městskou částí Praha 5. Týká se mimořádného projektu Výhledy Barrandov II, který vrátil na trh cenově dostupné byty. Klienti za metr čtvereční nového bytu v tomto projektu zaplatí o několik desítek tisíc korun méně, než v jiných developerských projektech. A to bez omezení vysoké kvality bydlení.

Není proto divu, že se o tyto nové byty strhl obrovský zájem. Za pouhý jeden měsíc od zahájení prodeje už mají svého budoucího majitele dvě třetiny bytů z ceníku. Na byty s garancí nejnižší ceny se navíc tvoří pořadníky více zájemců. A to i přes to, že každý kupující si může koupit pouze jeden byt.

Už před zahájením prodeje jsme tušili, že zásadně rozhýbeme stojaté vody pražského rezidenčního trhu. Byty v projektu Výhledy Barrandov II se naprosto vymykají cenou, která je naprosto bezkonkurenční. V přepočtu na metr čtvereční je prodáváme o desítky tisíc korun levněji než ostatní. Enormní zájem nás přesto překvapil. Drtivá většina bytů zařazených do prodeje, už našla svého kupce. Zájem o cenově dostupné bydlení je navíc tak veliký, že naši makléři musí vytvářet pořadníky. Dokonce jsme po pár dnech prodejů museli přistoupit k bezprecedentnímu kroku, a to omezení prodejů v systému pouze jeden byt na jednoho kupujícího. Věříme, že tím odradíme spekulanty a umožníme pořídit si cenově dostupné bydlení co největšímu počtu zájemců,“ vysvětluje Korec a dodává, že bezkonkurenční cena není na úkor kvality. „Klienti dostanou vysoký standard už v základní ceně,“ zdůrazňuje Korec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhledy Barrandov II leží v atraktivní a vyhledávané pražské lokalitě. „Výhledy Barrandov II nabídnou výhledy, které nemají jinde v Praze konkurenci. Přímo z bytů lze obdivovat zeleň Prokopského a Dalejského údolí i panorama staré Prahy. Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov II budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci kromě už zmiňovaných chráněných údolí také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází zastávka tramvaje, mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark,“ přibližuje výjimečný projekt Korec.

 

Výhledy Barrandov II jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy. O byty v předchozím projektu v této lokalitě byl také obrovský zájem, všechny byty se vyprodaly dlouho před dokončením stavby. Není divu, také byty v tomto projektu si zamilujete, ať už jste vyznavač aktivního způsobu života v čistém přírodním prostředí nebo manažer pracující v kanceláři v centru města. Do přírody se ze svých domovů dostanete stejně rychle, jako do centra Prahy. Ale proč byste opouštěli tak mimořádné výhledy, když ze své rozlehlé terasy můžete pozorovat pulzující město pod sebou? Při pohledu na hvězdnou oblohu pak můžete vzpomínat na všechny hvězdy stříbrného plátna, jejichž filmy jsou s Barrandovem navždy pevně spjaty,“ říká developer Korec z Ekospolu a dodává, že byty jsou velmi vhodné i pro investory, kteří chtějí ochránit své finance před inflací.

Zhodnocení nemovitostí je totiž dlouhodobě vyšší než míra inflace a v tomto projektu to platí dvojnásob. Navíc díky atraktivitě Barrandova nebudou mít budoucí majitelé žádný problém byt pronajmout a tím si zvýšit výnosnost investice,“ doplňuje Korec.

Bytový projekt Výhledy Barrandov II při ulici Werichova tvoří čtyři moderní nízkoenergetické bytové domy s 270 byty a 32 ateliéry. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (od 26,5 metru čtverečního) až po 3+kk (78 metrů čtverečních), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou. Součástí projektu je také celkem 371 parkovacích stání.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem. Tramvajová zastávka je v bezprostřední blízkosti projektu, na stanici metra B Smíchovské nádraží to tramvají trvá pouhých 13 minut. Autem jste na Pražském okruhu už za pět minut.

 

Dostupné bydlení s garancí nejnižší ceny

Podobně kvalitní nové byty s tak nízkou cenou jinde v Praze nenajdete. „Za tvrzením, že naše byty mají nejlepší poměr kvality a ceny, si stojíme. Proto jsme přišli s následující nabídkou. Pokud najdete srovnatelný nový byt za nižší cenu, my ji nejen dorovnáme, ale ještě ji snížíme o dalších 100 tisíc korun,“ říká Korec a dodává, že podrobné podmínky akce jsou na webu Ekospol.cz.

Nižší cena však není na úkor kvality, naopak Výhledy Barrandov II už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. „Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu.Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou domy energeticky velmi úsporné, jejich majitelé tak na provozních nákladech výrazně ušetří,“ vysvětluje Korec.

 

Pražská čtvrť Hlubočepy, a zejména pak její část Barrandov, jsou doslova hvězdnou lokalitou. A to nejen díky blízkým filmovým ateliérům, které jsou již desítky let druhým domovem největších hvězd českého filmu. Prosluněné stráně jižně od Prokopského a Dalejského údolí nabízí unikátní a neopakovatelný výhled na panorama hlavního města, jaký jinde v Praze nenajdete. Bezprostřední blízkost dvou chráněných přírodních parků, kompletní občanská vybavenost s množstvím obchodů či aquaparkem v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní dostupnost, díky níž jste do dvaceti minut v samém srdci Prahy. To vše činí z Barrandova jednu z nejprestižnějších adres pro rezidenční bydlení v celé Praze.

EKOSPOL

EKOSPOL a.s. je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice. Během 30 let na trhu EKOSPOL úspěšně dokončil 57 velkých developerských projektů pro více než 10 000 spokojených zákazníků. EKOSPOL staví a prodává byty s optimálním poměrem ceny a kvality. Společnost EKOSPOL je podle mezinárodního časopisu Construction & Investment Journal řazena mezi 50 největších developerů střední a východní Evropy.

EKOSPOL sponzoruje ZOO Tábor. Ohrožené druhy zvířat tak podpoří každý, kdo si u EKOSPOLU koupí byt. Navíc získá celoroční rodinnou vstupenku do ZOO Tábor.

Více informaci na: www.ekospol.czSdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Reality