Elegance a čistý design - letošní trend pro interiéry

obývák ilustrační

Jaro přináší do našich příbytků více světla a svěží změnu po zimě. Pokud plánujete rekonstrukci, pořízení nového bydlení nebo jen drobné vylepšení svého domova, tak máme pár tipů na letošní trendy. Inspiraci můžete najít v našich developerských projektech
na www.reality.csnf.cz nebo u nového partnera Bonami.cz, se kterým připravujeme vzorové byty.

 

Stále prakticky zakulacujeme

Podle interiérových designérů bude i letos pokračovat trend zaobleného nábytku. Kousky
bez ostrých hran budou trendy hlavně v obývacích pokojích a praktické využití najdou i v dětských pokojích. Zakomponování těchto tvarů do prostoru vytvoří funkční pocit, kontrast a dobře v něm vyniknou doplňky. Mějte na paměti nejen krásu, ale i praktičnost a pohodlnost. Platí to například u pohovek a sedaček, kde lze upřednostnit klasický tvar s hranami a doladit jej atypickým stolkem.

 

V kuchyních jede elegance a moderna

Elegance, praktičnost a čistý design má být dominantou pro kuchyně. Vše, co nepoužíváte denně, tak schovat, aby kuchyňská deska měla dostatek volného prostoru a vynikl pohled
na celek nebo na mramorový podklad. Design se posunul na jinou úroveň barvami a individuálními úpravami na míru podle potřeb rodin nebo jednotlivců. Kdo chce moderně vypadající kuchyň, tak vše skrývá do zásuvek nebo decentních úložných prostor.

 

Ke kuchyním patří i moderní technologie a vybavení spotřebiči, které šetří čas, jsou jednoduché na obsluhu a jsou energeticky úsporné. Nesmíme zapomenout ani
na nejdůležitější doplněk - osvětlení, které utváří atmosféru kuchyně i celého domu.

 

Veselé dětské pokoje = šťastné děti

Nebojte se rozvinout fantazii při navrhování dětského pokoje. Děti vaši odvahu ocení, vyhněte se nudě a udělejte prostory pro děti hravější a veselejší. Vytvořte jim barevné, zábavné, ale bezpečné útočiště. Pomohou vám světla, jasné barvy, koberce, doplňky a úložné prostory   pro hračky se dají zakomponovat do celkového designu.

 

Sázka na luxus a umění

Jedním z největších trendů interiérového designu je tzv. tichý luxus. Je to minimalistický design s důrazem na kvalitu materiálů a nemusí se vždy jednat o ty nejdražší. Co si pod tím představit? Materiály jako ohýbané dřevo, mramor, kámen, kašmír nebo mosaz. Výsledek má přinést pohled na skutečnou krásu, dlouhodobou hodnotu a výrobky mají přinést do místnosti vysokou kvalitu, výdrž a v neposlední řadě duši. Nakonec se nabízí zvolit rozměrnější umělecké dílo (obraz, sochu, plastiku, apod.) a dodat prostoru tímto kouskem jedinečnost.   

 

Barva bude hrát prim

Upouští se při realizacích od bledých, jemných a nevýrazných barev a očekává se další příklon k teplejším odstínům a tmavším tónům. Populární budou výrazné barvy a vzory, pigmenty v barvách dlaždic, nátěrů, textilu a nábytku. Designéři se zaměří na první dojem, abyste už při vstupu do budovy nebo místnosti pocítili energii, živost, vnímali barevnost a zlepšila se vám nálada.

 

A jakou radu na závěr

Vnímejte trendy, inspirujte se, ale udělejte si to podle svého. Vy a vaši blízcí budete interiér používat každý den, strávíte zde nejvíce času a měl by vám poskytovat místo pro odpočinek, radost a načerpání nové energie. Odlehčit od starostí s realizací nového interiéru pomůže profesionální designér. Starosti s termíny a realizací mu přenecháte a  jen si vybíráte a sledujete průběh. Nakonec přebíráte kompletně zařízené prostory, tak jako naši klienti           na developerských projektech ČSNF od partnerské společnosti Bonami.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Bonami

 

 


_________________________________________________________________________ 

Disclaimer: Fond je fondem kvalifikovaných investorů dle zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, ve znění pozdějších předpisů, jeho akcionářem se může stát výhradně kvalifikovaný investor dle paragrafu 272 tohoto zákona. Hodnota investice do fondu může klesat i stoupat a návratnost původně investované částky není zaručena. Výkonnost fondu v předchozích obdobích nezaručuje stejnou nebo vyšší výkonnost v budoucnu.

Sdělení klíčových informací fondu (KID) je k dispozici na http://www.avantfunds.cz/informacni-povinnost/. V listinné podobě lze uvedené informace získat v sídle společnosti AVANT investiční společnost, a.s., City Tower, Hvězdova 1716/2 b, 140 00 Praha 4 – Nusle. Další důležité informace pro investory na: https: www.avantfunds.cz

Uvedené informace mají pouze informativní charakter a nepředstavují návrh na uzavření smlouvy nebo veřejnou nabídku podle ustanovení občanského zákoníku. 


 

 

Pavlína Římalová

Projektová manažerka ČSNF Group

Od roku 2019 působí ve skupině ČSNF Group a.s.. Aktuálně zodpovídá za komorní developerské projekty a design interiérů všech realizovaných developerských projektů. Má na starosti projektové řízení malých developerských projektů, komunikaci a budování vztahů s dodavateli, stavebními firmami, výběr a objednávky materiálů i služeb. Podílí se mimo jiné na organizaci firemních eventů a na provozu společnosti.


ČSNF SICAV, a.s.

Investiční a nemovitostní fond kvalifikovaných investorů ČSNF SICAV, a.s. má od svého založení v roce 2017 jednoduchou filozofii se zaměřením na development. Burzovně obchodovatelný fond investuje tam, kde to dává smysl. Diverzifikuje své portfolio do menších projektů, jimiž zajišťuje stabilní chod společnosti, a také do větších, kde řeší celou urbanistickou koncepci lokality. Tato strategie fondu přináší investorům konzistentní výnos v jakékoli době.

Fond se zaměřuje na výstavbu rezidenčních nemovitostí – bytových a rodinných domů u developerských projektů jako jsou např. Rezidence U mlýna v Královicích, Rezidence Kolovraty nebo Královský statek na Karlštejně či Resort Slapy.

Více na https://csnf.cz/.Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Okénko bydlení