Už žádní kocouři - s nátěrem Extra Matt bude každá stěna dokonalá

Redakce, 15.5.2024
malování pokoje ilustrační

Představte si sněhobílé stěny bez jediné nedokonalosti. To už není utopie! Krásně bílé, čisté stěny bez kocourů a nerovností můžete mít i u vás doma díky novému antireflexnímu vnitřnímu nátěru Primalex Extra Matt.

Produktový tip:

Revoluční proměna interiéru

Díky inovativní technologii ANTI-REFLEX a vynikající krycí schopnosti interiérový nátěr Extra Matt opticky eliminuje nedokonalosti a odlesky, které se tak stanou neviditelnými. Stěny a stropy totiž pohltí přebytečné ostré sluneční paprsky a získají bezchybný a jednotný vzhled.

Dlouhodobě zářivá bělost

Primalex Extra Mat vyniká svým sněhobílým (bělost min. 91 % BaSO4) a hluboce matným vzhledem. Díky tomu podtrhne čisté a harmonické prostředí vašeho domova. „Dle normy ČSN EN 13 300 se řadí do 3. třídy odolnosti proti oděru za mokra. Vytváří tedy omyvatelný povrch, který můžete v případě náhodného zašpinění bez obav lehce otřít vlhkým hadříkem,“ vysvětluje Radek Kříž, technický poradce značky Primalex. Nátěr je zároveň vysoce paropropustný, takže dovolí stěnám „dýchat“.

Pohodlná a snadná aplikace

Tento vysoce kvalitní nátěr výborně kombinuje funkční vlastnosti a estetickou povrchovou úpravu. „Jeho použití je tak pohodlné a jednoduché, že dosáhnete profesionálních výsledků i při malování svépomocí. Pro méně zašpiněné novější povrchy si dokonce vystačíte pouze s jednou vrstvou nátěru. Snadná je i následná údržba a případné opravy či napojování. Nízký odstřik navíc ušetří čas při úklidu po výmalbě,“ dodává Radek Kříž.

S důrazem na zdravé klima

Primalex Extra Matt nachází ideální využití zejména při malování rozlehlých či otevřených prostorů s vysokými stropy, velkými okny a přebytkem přímého denního světla. Je vhodný do novostaveb i rekonstruovaných budov, a to nejen na minerální omítky, ale i betonové či sádrokartonové povrchy, dřevotřískové desky nebo tapety. Neobsahuje těkavé organické látky, rozpouštědla ani změkčovadla. Tím přispívá k zachování kvalitního vnitřního klimatu a pečuje o planetu i vaše zdraví.Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tipy a triky