MS-INVEST zahajuje prodej nového rezidenčního projektu Rezidence Pod Kotlářkou v pražských Košířích
.jpg)
Společnost MS-INVEST s potěšením oznamuje zahájení prodeje nového rezidenčního projektu Rezidence Pod Kotlářkou, který přinese moderní a kvalitní bydlení do jedné z tradičních pražských čtvrtí – Košíř. Projekt nabídne celkem 127 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk a zaměří se na komfort, dostupnost a klidné rezidenční prostředí.
Košíře patří dlouhodobě mezi oblíbené lokality díky kombinaci rezidenčního charakteru, množství zeleně a zároveň výborné dopravní dostupnosti do centra města. Lokalita má skvělé napojení na centrum Prahy díky blízkým zastávkám tramvají a autobusů s návazností na metro B. Výhodou je také rychlé spojení na Plzeňskou ulici, Městský okruh, Pražský okruh i dálnici D5.
Okolí ulice Pod Kotlářkou je známé příjemnou atmosférou a kompletní občanskou vybaveností – v bezprostředním okolí se nachází školy, školky, dětská hřiště i drobné obchody. „Rezidence Pod Kotlářkou je projektem v klidné části města s výborným napojením na centrum Prahy. Naším cílem je nabídnout bydlení, které bude dlouhodobě komfortní a zároveň dostupné pro široké spektrum zájemců - od jednotlivců přes páry až po rodiny s dětmi,“ říká Jaroslav Smrčka, obchodní ředitel MS-INVEST.
.jpg)
Komfortní bydlení a jednoduché financování
Rezidence Pod Kotlářkou je navržena tak, aby vyhovovala různým životním situacím a potřebám budoucích obyvatel. Součástí projektu budou parkovací stání a sklepní kóje v podzemním podlaží. V přízemí vzniknou také obchodní prostory, jejichž součástí bude supermarket, který zvýší komfort každodenního bydlení.
Projekt klade důraz na kvalitní materiály, moderní technologie a promyšlené dispozice. V průběhu výstavby bude možné realizovat také individuální klientské změny, aby si budoucí majitelé mohli nový domov přizpůsobit vlastním představám.
Kupující ocení jednoduchý a bezpečný model financování: při podpisu smlouvy je požadována pouze 15% záloha, doplatek kupní ceny následuje až po dokončení stavby a kolaudaci projektu.
.jpg)
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Tiskové zprávy
- Optometristé bijí na poplach: Čechům se i kvůli mobilům a počítačům rychleji zhoršuje zrak
- V 1. až 4. čtvrtletí roku 2025 vydaly stavební úřady v Karlovarském kraji celkem 1 687 stavebních povolení, což je o 241, tj. o 12,5 % méně než v předchozím roce - Hodnota povolených staveb klesla o 36 %, jde o největší propad v Česku
- Slunce už klepe na dveře: Připravte se na něj správným stíněním
- Senioři online: aktivní a zranitelní. S podvodem se setkala téměř polovina lidí nad 65 let
- Před blížícím se koncem topné sezóny poklesly zásoby plynu pro ČR na 22 %, oproti loňskému roku je stav o 4 procentní body nižší
- Nejen letní problém: jarní UV záření zatěžuje oči víc, než si myslíme