Telecom nabízí zajištění bytů přes telefonní linku

Cianews.cz (ČIA), 11.10.2004

Novou službu umožňující pomocí telefonní linky nepřetržitou ostrahu domů, bytů či firemních prostor s názvem Dohled 24 začal nabízet zákazníkům Český Telecom. Linka umožňuje propojení bezpečnostního systému s centralizovanou ostrahou. Informoval o tom mluvčí Telecomu Vladimír Crha

Komunikace zabezpečovacího zařízení s dohledovým centrem probíhá prostřednictví bezplatné linky. Domácnosti měsíčně za službu Dohled 24 zaplatí 175 korun. V případě varianty Dohled 24 Plus, která zahrnuje i úhradu oprávněných výjezdů zásahové jednotky, pak 400 korun. Pro firmy jsou tyto ceny 300 korun a varianta Dohled 24 Plus za 550 korun. Poplatky za zřízení služby se v závislosti na použité technologii pohybují od 7933 korun do 11 666 korun. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Český Telecom je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Většinovým vlastníkem Telecomu je s 51 procenty státní Fond národního majetku. Zbytek vlastní portfolioví investoři.Telecom za první letošní pololetí zaznamenal meziroční nárůst čistého zisku o 46 procent na 3,3 miliardy korun, výnosy vzrostly o 22,6 procenta na 31,1 miliardy korun. Letošní výsledky již zahrnují stoprocentní podíl Telecomu v mobilní síti Eurotel.

-sof-, -kaj-
© ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o. Zpravodaj.cz využívá agenturní zpravodajství České informační agentury, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdroju ČIA je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČIA.
Názory na článek  Telecom nabízí zajištění bytů přes telefonní linku
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Zpráva dne z Technika