Fotogalerie Topení v domě a bytě

Počet fotografií (24)   Seznam fotogalerií


Články k tématu topení v domě a bytě

Nejen topení a chlazení. Tepelné čerpadlo může během roku také ohřívat bazén

10.6.2024

Tepelné čerpadlo je energeticky úsporným z hlediska vývoje cen energií také velmi perspektivním zdrojem tepla. Kromě vytápění, ohřevu teplé vody a chlazení domu může tepelné čerpadlo také úsporně ohřívat vodu v bazénu.

Poptávka po LPG vytápění výrazně roste. Dodavatel může zadotovat i polovinu pořizovacích nákladů

6.6.2024

O plynové vytápění je stále velký zájem. Lidé přecházejí z tuhých paliv nejen na zemní plyn, ale též na kapalný propan (LPG). V obou případech je totiž počáteční investice velmi přijatelná.

5 věcí, které je dobré vědět o propanovém vytápění

26.4.2024

Kapalný propan (LPG) zůstal během posledních dvou krizových let cenově stabilní. Pokud jde o pořizovací náklady, je LPG vytápění velmi přijatelnou alternativou. I proto se dostává do hledáčku mnohých domácností, které řeší výměnu starého kotle.

Pětina Čechů se chystá na změnu vytápění. Zájem roste o kombinace se solárními panely

15.4.2024

O ekologický způsob vytápění má zájem čím dál víc Čechů. Vyplývá to z aktuálního průzkumu tuzemské agentury Ipsos ve spolupráci se společností Provident Financial. Podle něj se chystá změnit vytápění v domě či bytě až 20 procent domácností.

Zvýšený účet za vytápění? Příčinou může být nevhodné sušení prádla

15.3.2024

Velmi teplé počasí mnoha rodinám narušilo program jarních prázdnin. Lyžování proto vyměnili za pobyty v aquacentrech a wellness hotelích. Mnoho lidí se však dopouští drobných prohřešků, kvůli nimž se doma po příjemně stráveném dni jednak neohřejí a&hellip

Články k tématu topení v domě a bytě