Fotogalerie Topení v domě a bytě

Počet fotografií (24)   Seznam fotogalerií


Články k tématu topení v domě a bytě

Způsob vytápění radiátorů a možnosti jejich připojení pro bezproblémovou instalaci

15.9.2023

Z pohledu možných způsobů vytápění mohou být radiátory na teplovodní, kombinovaný i čistě elektrický provoz. elektrický radiátor Zehnder Yucca Asym V případě kombinovaného provozu je radiátor v topné sezóně vytápěn teplovodní soustavou, mimo sezónu&hellip

Prázdniny jsou nejvhodnější na rekonstrukci topení. V zimě bude odměnou vyhřátý domov s nižším účtem za topení

3.8.2023

Léto je ideální čas na výměnu radiátorů. Pokud už původní dosloužily, je třeba přemýšlet nad jejich výměnou. Pro rekonstrukci jsou moderní deskové radiátory skvělou volbou pro svou variabilitu i úsporu.

Liberecký kraj stále přijímá žádosti o dotace na nové akumulační nádoby. Podporuje tím ekologické vytápění

24.7.2023

Do konce roku 2023 Liberecký kraj přijímá žádosti o dotace v rámci programu Podpora dodatečné instalace akumulační nádoby u domácích kotlů na pevná paliva.

Důraz na větší úspornost budov či tepelnou izolaci - přísnější legislativa nahrává oblibě akumulačních systémů vytápění

23.5.2023

Novostavby v Česku musí být podle této novely úspornější a například rodinné domy by měly dosahovat výrazně nižší hodnoty spotřebované primární neobnovitelné energie

Některým domácnostem se letošní topná sezóna prodražila. Jakým chybám se příští zimu vyhnout a ušetřit za vytápění tisíce korun?

11.5.2023

Pocitová teplota je u každého individuální. Někdo se rád „ohřeje“, jiný má raději chladnější prostředí. Recept na správnou teplotu prostě není.

Články k tématu topení v domě a bytě