Fotogalerie Topení v domě a bytě

Počet fotografií (24)   Seznam fotogalerií


Články k tématu topení v domě a bytě

U dřevostaveb lze na energiích ušetřit. Je však třeba zvolit správný zdroj vytápění

21.2.2024

Aby majitel dřevostavby uspořil za energie, musí důkladně zvážit způsob samotného vytápění. Dřevěné domy mají mnohem nižší tepelnou setrvačnost, díky níž se interiér velmi rychle ohřeje. Mnohdy proto pro ně nejsou potřeba příliš výkonné zdroje tepla.

Poptávka po LPG vytápění loni opět rostla. Na propan lidé přecházejí nejčastěji po odstávce kotle na uhlí

29.1.2024

Kapalný propan dodávaný autocisternou do zásobníku představuje všestranný zdroj energie, který se díky cenové stabilitě stal ekonomicky zajímavou alternativou. Zájem o LPG proto každoročně roste.

Jak (finančně) přežít Vánoce? Na elektřině neušetříte, na vytápění ano

8.12.2023

Energie se sice již od poloviny roku drží na stejné cenové úrovni, v chladném a tmavém prosinci však stoupá jejich spotřeba. Přitom svítit se musí a napéct cukroví také. Jeden způsob, jak výrazně ušetřit, se ale přece najde.

Kolik elektřiny spotřebují v Irsku na topení

14.11.2023

Nejhorší energetická třída obydlí nemusí znamenat nejvyšší spotřebu elektřiny na vytápění. Obydlí s energetickou třídou A a B, která v Irsku používala elektřinu jako hlavní palivo pro vytápění, měla v roce 2022 průměrnou spotřebu elektřiny 37

S novým tepelným čerpadlem je renovace vytápění i připojení FVE hračka

7.11.2023

Sankce (za provoz starých neekologických kotlů), dotace (na pořízení nových zdrojů), ceny energií i obava o životní prostředí motivují domácnosti k instalaci tepelných čerpadel. Podle vládou schválené aktualizace Vnitrostátního plánu České republiky v&hel

Články k tématu topení v domě a bytě