U Hostivařské přehrady v Praze vznikají byty

Rubrika: Nové bydlení
Cianews.cz (ČIA), 25.10.2004

Areál bytových domů o 218 jednotkách staví v Praze 15-Hostivaři společnost Ekospol, která je developerem i dodavatelem projektu. Jak dnes na dotaz ČIA uvedl tiskový mluvčí společnosti Karel Zeman, projekt U Hostivařské přehrady, z něhož společnost prodala dosud 23 procent, by měl být dokončen v listopadu příštího roku.

Během jediné etapy vyroste pět domů o pěti až sedmi podlažích a pro většinu bytů je k dispozici garážové stání v podzemí a balkon. Byty jsou v dispozicích 1+kk až 4+kk.

Stavební a investorská firma Ekospol působí na trhu nemovitostí od roku 1992. Ekospol dosud realizoval jako investor, developer a generální dodavatel přes 20 tisíc metrů čtverečních bytů a téměř 700 tisíc metrů čtverečních stavebních parcel v hodnotě 1,3 miliardy korun. V současnosti kromě tohoto projektu realizuje bytový komplex v Roztokách u Prahy na rozloze 400 tisíc metrech čtverečních.

-ved-, -kaj-
© ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o. Zpravodaj.cz využívá agenturní zpravodajství České informační agentury, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdroju ČIA je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČIA.
Názory na článek  U Hostivařské přehrady v Praze vznikají byty
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Nové bydlení