CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu bytů ve Stodůlkách

Rubrika: Nové bydlení
Vladimír Urbánek (Kurzy.cz), 1.11.2004
Společnost CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu bytů v Praze 5 - Stodůlkách v lokalitě Nad Dalejským údolím. Jedná se o tři moderně řešené vilové domy s 65 byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Každý byt má ve své základní ceně nadstandardně řešená dřevěná eurookna.

Ceny se pohybují od 32.900 /m2 a za nejlevnější byt klienti zaplatí 1,2 milionu korun (1+kk, 31 m2.Termín dokončení je stanoven na prosinec 2005.

„V současné době je více jak polovina bytů v této lokalitě prodána nebo rezervována.“komentuje situaci Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a doplňuje „Díky novému programu financování bytů 100.000 + SPLÁTKY je bydlení ještě dostupnější. Klienti pořídí v této lokalitě byt s dispozičním řešením 1+kk za 100.000 a pak hradí měsíční hypoteční splátku pouhých 6.875 .“

Domy budou postaveny v ulici Červeňanského a vyrostou přímo na hranici chráněného Dalejského údolí s nádherným jižním výhledem do krajiny. Jen 5 minut autobusem je vzdálená stanice metra B – Luka a Nové Butovice. Snadno se lze také autem napojit na Rozvadovskou spojku či Plzeňskou ulici. V blízkosti je také pošta, mateřské a základní školy, gymnázium, místní úřad, poliklinika s lékárnou, nákupní centrum Stodůlky, Makro a Kaufland. Klub Mlejn, knihovna a sportovní klub Hala Lužiny zajišťují kulturní i sportovní vyžití.

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

 

Miluše Netolická
obchodní a marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Názory na článek  CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu bytů ve Stodůlkách
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Nové bydlení