CENTRAL GROUP dokončuje výstavbu bytů ve Vršovicích

Rubrika: Nové bydlení
Vladimír Urbánek (Kurzy.cz), 29.11.2004

Společnost CENTRAL GROUP dokončuje výstavbu bytů ve Vršovicích v lokalitě Přípotoční. Atypický moderně řešený šestipodlažní dům ve tvaru kříže stojí na rohu klidné ulice Přípotoční a Sportovní. Obytný dům tvoří 125 bytů s dispozicemi 1+kk až po luxusní prostorné byty 5+kk s terasami.

 

Za nejlevnější byt ve stávající nabídce klienti zaplatí necelých 1,6 milionu korun včetně nadstandardního provedení. Společnost CENTRAL GROUP zajišťuje v domě správcovské služby, saunu a fitness. Prostory se nacházejí přímo v přízemí domu.

 

„Ze 125 bytů v této lokalitě zbývá v nabídce pouze 17 bytů.“ komentuje prodejní výsledky David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a dodává: „O nové bydlení ve Vršovicích je velký zájem pro příjemné a klidné umístění a snadnou dostupnost do centra města.“

 

„Díky novému programu financování bytů 100.000 + SPLÁTKY klienti pořídí v této lokalitě byt s dispozičním řešením 2+kk za 100.000 a pak hradí měsíční hypoteční splátku od 9.000 .“ doplňuje David Smola.

 

Od začátku prosince 2004 bude v tomto bytovém domě otevřen pro všechny zájemce nový, plně nadstandardně zařízený ukázkový byt s dispozicí 5+kk. Byt tvoří 4 velké pokoje, dvě koupelny, prostorná chodba a celému bytu dominuje velký obývací pokoj, který je ze dvou stran krytý  terasou ve tvaru V. Vzorový byt bude zpřístupněn tři dny v týdnu, a to vždy od pátku do neděle od 10 do 18 hodin. Kromě prohlídky těchto prostor se zde mohou klienti dozvědět všechny informace o aktuální nabídce firmy.

 

Občanská vybavenost je zastoupena několika mateřskými, základními i středními školami. V blízkosti je fotbalový stadion Bohemians, zimní stadion a plavecký bazén, poliklinika, Vršovická nemocnice, restaurace a kino. Cesta do centra Prahy trvá městskou hromadnou dopravou nebo autem jen několik minut.

 

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

 

 Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Názory na článek  CENTRAL GROUP dokončuje výstavbu bytů ve Vršovicích
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Nové bydlení