Hypotéční banka nabízí jako první kombinaci 300 000 od státu s hypotékou

Hypotéku pro mladé, výhodný hypoteční úvěr určený zejména pro začínající rodiny, od dnešního dne nabízí Hypoteční banka. Hypotéka pro mladé kombinuje státem poskytovaný úvěr pro mladé rodiny do 36 let ve výši až 300 000 a hypotéku od Hypoteční banky.

Peníze získané díky státní půjčce ze Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB) bude možno kombinovat s několika typy hypoték od Hypoteční banky. Vše v zásadě funguje tak, že klient u Hypoteční banky požádá o hypotéku a zároveň u SFRB o státní úvěr. „Zásadní výhodou Hypotéky pro mladé je urychlení vyřízení hypotéky. Cesta k vlastnímu bydlení se podstatně zkracuje díky tomu, že klient nemusí čekat na přidělení státního úvěru a teprve potom žádat o hypotéku,“ dodává k tomu Radka Papoušková, ředitelka odboru řízení produktů Hypoteční banky.

Hypotéka pro mladé je již druhý úvěr v nabídce Hypoteční banky, určený zejména pro mladé rodiny. Prvním byl Progres, hypotéka se sníženými počátečními splátkami, která umožňuje pořídit si bydlení i lidem (do 36 let), jež by na úvěr s anuitním způsobem splácení nedosáhli.

Hypoteční banka jako první specializovaná banka u nás má nejširší nabídku úvěrů a služeb souvisejících s poskytnutím úvěru.

Zdroj: TZ Hypotéční bankyNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Bydlení rubrika