Skříně a knihovny - Nika jako knihovna

předchozí předchozí Fotogalerie Skříně a knihovny další další
Nika jako knihovna
Nika jako knihovna
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdy
známka: 4.5 / 2
Popis:
 Nika jako knihovna je dobrý nápad pro obývací pokoj. Umístěním knihovny do niky se účelně využije jinak hluchý prostor. Knihovna je zhotovená na míru, přímo do niky.

Fotograf: Tomáš Dittrich.

Zařazeno: 12. únor 2014

zdroj: http://www.kp-interiors.cz

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu skříně a knihovny

Profil Nábytek vybavil interiéry nového sídla společnosti Škoda Auto - Laurin & Klement Kampus

4.6.2024

Společnost Profil Nábytek dokončila vybavení kancelářských prostor nové centrály společnosti Škoda Auto v Mladé Boleslavi pojmenované Laurin & Klement Kampus. Nová budova poskytuje pracovní prostor pro 2 000 zaměstnanců největší české automobilky.

Koukejte na sebe ze všech stran - tip na praktický koupelnový nábytek

27.5.2024

Chcete si zajistit dokonalý vzhled ze všech úhlů nebo jenom zkontrolovat, zda váš účes vypadá dobře ze všech stran? Skvělým pomocníkem jsou oboustranné zrcadlové galerky! „Vychytávku, kdy dvířka tvořená oboustranným zrcadlem dvojnásobně zvětšují svoji&hel

Péče o zahradní nábytek prodlouží jeho životnost

7.5.2024

Zahrada je bezesporu místo, kde v teplých měsících chceme trávit co nejvíce času. Ať už jde o relax s rodinou nebo populární práce na home office, neobejdeme se bez zahradního nábytku.

Knihovny jsou místem, kde se lidé mohou setkávat. Těchto 11 oceněných to dotáhlo k dokonalosti

13.9.2023

Celkem 11 knihoven napříč Českem získalo v úterý ocenění Bibliotheca inspirans. Odborná porota hodnotila, jak 89 přihlášených knihoven pojalo ve své obci péči o komunitu. Ty vítězné na to jdou například přes jídlo, šifrovací hry, ekologii, zapojování&hell

Jak obnovit dřevěný zahradní nábytek

11.8.2023

Kvalita, svěží vzhled, nadčasovost a kresba dřeva jsou jedny z mnoha předností dřevěného zahradního nábytku. Jeho nižší odolnost vůči klimatickým vlivům však vyžaduje častější péči a renovaci. Odbornice z Hornbachu radí, jak na to.

Články k tématu skříně a knihovny