Central Group - o Hostivice je zájem


CENTRAL GROUP staví v Hostivici u Prahy další etapy rodinných domů

  

Společnost CENTRAL GROUP je investorem největšího současného projektu výstavby rodinných domůČeské republice. Jedná se o výstavbu rodinných domů v Hostivici u Prahy v lokalitě Vilová čtvrť, která se nachází mezi ulicemi Československé armády a Za Tvrzí. „Z 267 rodinných domů zbývá k prodeji pouze 14.“ doplňuje nabídku Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP.

 

Dále jsou v současné době ve výstavbě další dvě etapy domů v lokalitě Sadová I. „Zde bude postaveno 106 rodinných domů, z nichž je již téměř polovina prodána.“ dodává Ing. Šnek. Ceny se v této lokalitě pohybují od necelých 2,7 milionu korun (např. dům typu OMEGA v luxusním provedení včetně pozemku o výměře 181 m²). Řadové domy, dvojdomy a solitery budou stát v blízkosti ulic Sadová a Lipová. Termín dokončení první etapy je stanoven na červen 2005. Lokalita se nachází na východním okraji města Hostivice, nedaleko rybníka Kala, který spolu s Litovickým a Břevským rybníkem, mokřadem Chobot a Břevskou rákosinou tvoří přírodní památku Hostivické rybníky.

 

Na jaro se pak připravuje výstavba 52 rodinných domů v lokalitě U Obory II. Klienti zaplatí v této lokalitě za dům typu KLASIK 3 včetně pozemku o výměře 208 m² zhruba 3,7 milionu korun. Termín dokončení je plánován na květen 2006. V této lokalitě se také nachází ukázkový dvojdům typu KLASIK 4 s dispozicí 5+1 s garáží. Rodinný dům je otevřen tři dny v týdnu, a to od pátku do neděle, vždy od 10 do 18 hodin. Kromě prohlídky těchto prostor se zde mohou klienti dozvědět všechny informace o aktuální nabídce firmy.

 

Město Hostivice leží přímo na hranici západní části Prahy a má výborné dopravní spojení autem i hromadnou dopravou na metro směr Zličín, Bílá Hora a Hradčanská. Občanskou vybavenost tvoří mateřská i základní škola, zdravotní středisko, lékárna, Lidl a další obchody, restaurace, fotbalový stadion a tenisové kurty.

 

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

 

Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Nové bydlení