KB výrazně zvyšuje dostupnost svých hypoték

Komerční banka s platností od dnešního dne snižuje sazby hypotečních úvěrů. Snížení sazeb je zaměřeno na další podporu dlouhodobějších fixací – například 5letá fixace začíná již na 4,01 %, 10letá na 4,30 % a 15letá na 4,44 %. Rozdíl mezi sazbami pro krátkodobé a dlouhodobé fixace je tedy mimořádně nízký a představuje pro klienty KB výjimečnou příležitost dlouhodobě se zabezpečit proti změnám úrokových sazeb.

Až do konce března také platí akce na poskytnutí hypotéky s nulovým poplatkem za zpracování úvěru. Akce je platná pro všechny hypoteční úvěry a všechny doby fixace a klienti tak mohou ušetřit až 28 000 korun.

Dále Komerční banka významně zvyšuje dostupnost hypotečních produktů ve své distribuční síti. Během prvního čtvrtletí 2007 postupně rozšiřuje skupinu bankovních poradců, kteří budou připraveni poskytovat hypoteční úvěry tak, aby se jejich počet zvýšil ze současných zhruba 250 na cílových téměř 1 200 k dubnu 2007.

„Chceme udělat všechno proto, aby byly naše hypotéky co nejdostupnější všem našim klientům. V posledním čtvrtletí 2006 a v prvním čtvrtletí 2007 jsme proto významně investovali do školení našich bankovních poradců, aby byli všichni dokonale připraveni poskytnout našim klientům služby hypotečních specialistů. Hypotéku si tak již brzy v Komerční bance sjednáte na každém našem obchodním místě a navíc plánujeme i prodloužení pracovní doby ve vybraných pobočkách a rovněž sobotní prodej – vše pro to, abychom zvýšili komfort našich klientů při sjednávání hypotéky a vyšli vstříc těm, kteří jsou v pracovní době hodně vytíženi,“ říká výkonný ředitel pro distribuční síť KB Vladimír Jeřábek.

Během jarních měsíců 2007 přinese Komerční banka několik dalších hypotečních novinek. Mimo jiné začne poskytovat službu přefinancování hypotéky při ukončení doby fixace. Ti klienti, kterým se obnovuje fixace hypotečního úvěru a kteří z nějakého důvodu uvažují o změně banky, budou tak mít možnost převést svůj úvěr do Komerční banky, a to s minimálními administrativními požadavky. Hlavní možnou motivací klientů pro změnu poskytovatele hypotečního produktu mohou být cenové podmínky při re-fixaci a zejména pak snaha najít finanční ústav, který jim na jednom místě poskytne komplexní finanční služby, dennodenním bankovnictvím počínaje a hypotečním úvěrem konče. Pro všechny takové klienty bude mít Komerční banka velmi výhodnou nabídku.

 

Romana Ondrůšková
Tisková mluvčí KBNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Hypotéky