Užívejte si léta a ulehčete si práce na zahradě s výrobky značky AMA

Užívejte si léta a ulehčete si práce na zahradě s výrobky značky AMA

    

 

 Není nic příjemnějšího, než procházka po krásně udržované zahradě. K tomu, abyste takového pocitu dosáhli, ale potřebujete kvalitní a spolehlivé pomocníky. Vyzkoušejte výrobky firmy ama Czech, specialisty na zahradní a zemědělskou techniku.

 

Léto začalo, teploty stoupají a všichni už jistě myslíme na dny plné odpočinku a relaxace. Mnoho z nás své dovolené tráví rádo na zahrádce, která i v tomto ročním období potřebuje spoustu péče, aby byla stále krásná, vše kvetlo a my jsme měli radost z dobře odvedené práce.

 

Každý, kdo má zahradničení jako hobby, ví, že je toho opravdu dost, co se musí stihnout na zahradě udělat, aby se z ní stala ta naše krásná a všemi obdivovaná oáza klidu. Rádi byste si alespoň trochu práci na zahradě ulehčili? Vyberte si z celé řady pomocníků, které nabízí česká firma ama Czech – traktůrek na velkou plochu zahrady, sekačky, křovinořez, který by neměl chybět ve výbavě žádného zahrádkáře, motorovou či elektrickou pilu, plotostřih, nebo zahradní náčiní.

 

Speciální péči potřebuje v horkých letních dnech také náš trávník, na který bychom neměli zapomínat. V tomto čase však často přichází otázka „Kdo se postará o náš trávník během naší dovolené“?

 

Pečujete pravidelně o svůj zelený koberec a obáváte se, že se během několika dní Vaší nepřítomnosti promění v zežloutlou a uschlou trávu? Pak už si nemusíte dělat žádné starosti. Firma ama Czech přináší řešení v podobě zcela automatických sekaček Robomow®, Parkmow® a Bigmow®, které zvládnou práci za Vás. O trávník se postarají přesně v ty dny a hodiny, jaké nastavíte, a to i když nejste doma! Různé modely jsou určeny pro různě velké plochy – od 250m2 až do 2hektarů. Tento typ sekačky je vhodný pro všechny, kteří si chtějí ulehčit práci na zahradě a tím mít více volného času. Jsou určeny především těm lidem, které nějakým způsobem obtěžuje sekání běžnou sekačkou.

 

Automatické sekačky Robomow®, Parkmow® a Bigmow® mají celou řadu výhod:

 

› jsou oproti běžným sekačkám velmi šetrné k životnímu prostředí (žádný benzín, žádný olej, žádné emise)

› jsou výrazně tišší než ostatní sekačky

› jsou určeny pro mulčování a mulčuje lépe než tradiční sekačky

působí jako přírodní hnojivo

› mají LCD displej

› mají UV ochranu

› jsou voděodolné

› obsahují celou radu bezpečnostních prvků: dětskou pojistku, nárazníky, snímač nadzvihnutí, který okamžitě zastaví nože, zabezpečení proti krádeži aj.

     

Uvidíte sami, že to s takovými šikovnými přístroji jako je automatická sekačka půjde snáz.

 

Vyzkoušejte široký sortiment značky AMA, která na svých webových stránkách www.ama-zahrada.cz nedávno spustila e-shop. Z více jak 200 položek této značky tak nyní můžete vybírat v klidu a pohodlí svého domova.

 

Článek je prezentací firmy ama Czech.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Zahrada, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Zahrada