v projektu terronic zkolaudovány další byty

v projektu terronic zkolaudovány další byty

 

Společnost EUBE završila svůj další developerský projekt – druhou fázi projektu Terronic v Hradci Králové. Koncem června byly úspěšně zkolaudovány dva bytové domy F1 a G1 se 42 bytovými jednotkami.

 

Oba bytové domy patří do projektu Terronic II., jenž je součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu, který společnost EUBE realizuje v městské části Třebeš. Domy F1 a G1 mají celkem 42 bytových jednotek a také 15 garáží. Byty o velikosti od 40 m2 až po 100 m2 jsou rozmístěny ve 4 nadzemních podlažích. „V současné době je všech 42 bytů prodáno a v létě je začneme předávat novým majitelům. Do svých nových domovů se tedy budou moci nastěhovat v brzké době,“ říká Dalibor Šubrt, regionální ředitel společnosti EUBE. Celkem tak bude obydleno již 133 bytů, protože v předchozích fázích projektu Terronic vznikly 3 domy s 91 bytovými jednotkami.

V rámci projektu Terronic bytová výstavba pokračuje svižným tempem dál. Momentálně společnost EUBE zahájila čtvrtou etapu, nazvanou Rezidence Park Třebeš. V ní budou postaveny 3 bytové domy s dalšími 136 bytovými jednotkami. „Přestože jsme teprve na začátku výstavby, podařilo se nám již prodat více než 30% bytů z této fáze,“ sdělil Šubrt. Domy s 5 či 6 nadzemními podlažími nabídnou byty o velikostech 1+kk až 4+kk. Architektem projektu je osvědčený Ateliér architektury Šuda & Horský, který se podílel na architektonickém řešení i předchozích fází projektu. Všechny 3 domy by měly být postupně dokončeny ve 2. čtvrtletí roku 2010.

   

EUBE a.s. je developerskou společností působící v oblasti rezidenční výstavby se zaměřením na mimopražské lokality. Cílem společnosti je nabízet kvalitní, a přitom cenově dostupné bydlení. Firma byla založena v roce 1997. Za 10 let svého působení realizovala mnoho úspěšných projektů
v regionech celé České republiky - v Hradci Králové (Terronic I.), v Pardubicích (OKC Poseidon), Rezidenci Poděbrady a další projekty např. v Karlových Varech, Chebu, Ústí nad Labem a Mladé Boleslavi. V současné době připravuje či realizuje další stavby v Hradci Králové, Pardubicích, Poděbradech, Opavě, Lanškrounu, Liberci, Jablonci nad Nisou a v Praze. Společnost EUBE nabízí komplexní řešení v oblasti rezidenčního developmentu: od akvizic pozemků, přes projektově-inženýrské služby a řízení výstavby až po realitní a správcovskou činnost.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy