Vaše okna budou okna katedrály! 1, 2, 3 a je to!

Zvědavé pohledy nás mohou pěkně znervózňovat. Před pohledy zvenčí nás nemusí nutně chránit jen nová okenní tabule. Tentýž účel splní i transparentní fólie d-c-fix. Jde o fólii neomezených možností: na okna či dveře, v kuchyni či v koupelně, a zároveň jednoduché aplikace. S transparentními adhesivními fóliemi je možné kreativním způsobem pracovat se skleněnými a zrcadlovými plochami, použít je lze k vizuálnímu krytí nebo k individuální výzdobě prostoru.

Aplikace fólií 1,2,3 static je ještě jednodušší. Fólie je staticky přilnavá, drží i bez lepení. Stačí nastříkat skleněnou plochu vodou. Sejmout ochrannou folii. Přiložit na skleněnou plochu. Povrch fólie nastříkat vodou a vlhkost vytlačit stěrkou na mytí oken. A je to!

 

Vychytávky na použití fólií

 

Nebaví Vás už „šmíračka“ odnaproti? Staňte se neviditelnými! Fólie s krycím efektem poskytnou vytoužené soukromí pro okna v přízemí či v nahuštěných zástavbách. Ať již si vyberete fólii s barevným potiskem, či fólii transparentní, zaručí vám účinnou ochranu před zvědavými pohledy.

 

 

Ideální také do koupelen, na sprchové kouty či zástěny nad vanou. Sami si určete, co smějí ostatní vidět. Do koupelen doporučujeme kombinovat fólie transparentní se samolepicími fóliemi jednobarevnými, či imitacemi mramoru a podobně. Zapomeňte na bourání a sekání dlaždiček, zatoužíte-li po změně. Jde to i jednoduše! Polepit.

 

Fólie na sklo se dají také využít k dekoraci menších ozdobných předmětů. Z obyčejné skleněné či nenápadné plastové vázy tak rázem vyrobíte unikát dle vašeho gusta. Dá se použít i na lampy a světla, paravany a podobně.

 

Fólie vypadají dobře také na zrcadle, které si můžeme ozdobit pěkným motivem. Zrcadlo pak vypadá jako broušené. Postupujeme tak, že si nejprve z tvrdšího papíru nebo čtvrtky vyřežeme šablonu s motivem, který nás zaujal. Motiv přeneseme na zadní stranu fólie d-c-fix. Nyní stačí už jen vystřihnout a nalepit. Použít se dají i bílé lakované fólie, mramorové fólie s vysokým leskem nebo fólie transparentní.

 

Samolepicí fólie d-c-fix zakoupíte v řetězcích Globus, Hornbach, Bauhaus, ve specializovaných prodejnách s tapetami, v papírnictvích a internetových obchodech. 

www.dcfix.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tipy a triky