Vestavný filtrační panel Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace, jedna z hlavních výhod bazénů francouzského typu, má nejčastěji podobu připomínající závěsný lodní motor a je sedlově nasazena na okraj bazénu. Pro ty, kteří nechtějí ničím narušit elegantní linie bazénu, nabízí ale značka Desjoyaux i specialitu - vestavný filtrační panel PFI 180.

 

Panel je zapuštěn do stěny bazénu a zcela splyne s jeho tvarem. Kombinuje tedy výhody obou nejčastějších systémů filtrace. Z francouzského systému je to především snadná údržba, bezporuchovost a takřka neomezená životnost díky absenci potrubí a prostupů do bazénu, z klasického systému zas čistota tvarů vlastního bazénu bez znatelného narušení zavěšenou filtrací.

 

Filtrační panel PFI 180 v sobě spojuje inovaci, estetiku a výkonnost. Vykazuje účinnost velkých systémů, a zároveň si zachovává jistou míru diskrétnosti. Dokonale zapadne mezi dva panely konstrukce ztraceného bednění a barevně splyne s okolní dlažbou. Objednat lze v řadě různých barevných provedení podle barvy dlažby v okolí bazénu. Kromě výkonné filtrace (18 m3/hod) vám tento panel zajistí i osvětlení bazénu (2 x 50 W) nebo dokonce protiproud.

 

Více na www.desjoyaux.czSdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy