Vestavný filtrační panel Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace, jedna z hlavních výhod bazénů francouzského typu, má nejčastěji podobu připomínající závěsný lodní motor a je sedlově nasazena na okraj bazénu. Pro ty, kteří nechtějí ničím narušit elegantní linie bazénu, nabízí ale značka Desjoyaux i specialitu - vestavný filtrační panel PFI 180.

 

Panel je zapuštěn do stěny bazénu a zcela splyne s jeho tvarem. Kombinuje tedy výhody obou nejčastějších systémů filtrace. Z francouzského systému je to především snadná údržba, bezporuchovost a takřka neomezená životnost díky absenci potrubí a prostupů do bazénu, z klasického systému zas čistota tvarů vlastního bazénu bez znatelného narušení zavěšenou filtrací.

 

Filtrační panel PFI 180 v sobě spojuje inovaci, estetiku a výkonnost. Vykazuje účinnost velkých systémů, a zároveň si zachovává jistou míru diskrétnosti. Dokonale zapadne mezi dva panely konstrukce ztraceného bednění a barevně splyne s okolní dlažbou. Objednat lze v řadě různých barevných provedení podle barvy dlažby v okolí bazénu. Kromě výkonné filtrace (18 m3/hod) vám tento panel zajistí i osvětlení bazénu (2 x 50 W) nebo dokonce protiproud.

 

Více na www.desjoyaux.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy