Spánek bez kapky potu

Marta Hrdličková (Kurzy.cz), 17.08.2010

Spánek je nejdůležitější formou odpočinku každého člověka. S přibývajícími stupni na teploměru se však stává ze spánku boj a často se budíme celí zpocení. Značka PerDormire, již tradičně spojovaná s novou kulturou zdravého spaní, přichází na trh s matrací, která vám zajistí během spánku příjemné klima a sucho v lůžku.

 

Pro zdravý spánek aktivních lidí je vhodná vzdušná, ortopedická matrace AIR MEMORY COOLMAX PLUS. Dvouvrstvé jádro kombinuje línou a studenou pěnu a vytváří účinnou oporu celého těla. Povrch potahu tvoří čtyřkanálkové duté vlákno Coolmax s velmi dobrou tepelnou regulací a rychlým odvodem tělesné vlhkosti z lůžka.

Potah je vodoodpudivý, s antibakteriální úpravou, která má schopnost ničit mikroby. Díky speciálním vlastnostem této matrace si budete moci dopřát pohodlný a nerušený spánek po celou noc.

Značka PerDormire patří v oblasti moderní kultury spaní mezi nejvýznamnější výrobce matrací. Na trh přináší produkty v kolekcích matrací, roštů a polštářů. Používá nejnovější materiály speciálně vyvinuté renomovanými společnostmi. Zaručuje špičkovou kvalitu a vysoké uživatelské vlastnosti svých výrobků.

 

Více na www.perdormire.cz

Názory na článek  Spánek bez kapky potu
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tiskové zprávy