Usnadněte si žehlení s novými žehlicími prkny Brabantia - ráno, v poledne i večer!

Marta Hrdličková (Kurzy.cz), 2.09.2010

Společnost Brabantia opět přichází s další designovou novinkou, která vám, stejně jako všechny její ostatní produkty, usnadní a zpříjemní práci v domácnosti. To se týká i jedné z nejméně oblíbených činností, které by se asi každý nejraději vyhnul velkým obloukem - žehlení. Je však možné, že s novými funkčními a zároveň stylovými žehlicími prkny Brabantia se tato averze změní v příjemný zážitek.

 

Designéři z Brabantie se nechali inspirovat problémy, které lidem žehlení značně ztěžují – nestabilní žehlicí prkno, nedostatek místa, nekvalitní povrch, který brzo podléhá vysokým teplotám či samotná životnost žehlicího prkna. Ta je ovlivněna mnoha faktory, jako je frekvence žehlení, ale i kvalita materiálu, který je na prkno použit. Proto Brabantia používá pouze ověřené technologie a důmyslné ovládací prvky, které výrazně usnadňují práci a umožňují výrobci poskytnout záruku na žehlicí prkna neuvěřitelných deset let. Podívejme se na tyto kousky zblízka. Čím se tolik liší od ostatních?

 

Stabilita a bezpečnost

Prkna z této kolekce mají unikátní tvar a rozměry 135x45 cm, což umožňuje snadné žehlení kalhot, košil apod. Robustní asymetrický rám poskytuje místo na nohy (pokud žehlíte vsedě) a zejména nutnou stabilitu prkna. Podílí se na ní i odolné plastové protiskluzové koncovky, které současně chrání podlahu proti poškrábání. Rám je možné nastavit do výšky 63 – 102 cm, takže si na své přijdou lidé menšího vzrůstu, ale i dlouháni, kteří mohou dát sbohem hrbení u žehlení. Co ocení zejména rodiče malých dětí, je dětský zámek chránící před náhodným složením prkna a dále přepravní zámek, který slouží k upevnění nohou při manipulaci s prknem.

 

Odolnost a dlouhověkost

Vedle zmíněných vlastností je klíčový také materiál potahu žehlicího prkna. Ten musí odolávat extrémním teplotám a vlhku, a to opakovaně. Potah prken Brabantia je vyroben z odolných paropropustných materiálů, konstrukci pak tvoří pevná ocelová síťovina, rovněž s paropropustnou úpravou, tolik důležitou pro dostatečné odvětrání prkna, které zabraňuje jeho zapaření zevnitř a následnému tvoření plísní a zápachu. Kolekce žehlicích prken nazvané „Snídaně“, „Oběd“ a „Večeře“ se však mohou pochlubit i zcela revoluční novinkou v žehlení – integrovanou žáruvzdornou zónou pro odkládání žehličky, která odolává teplotě až 220°C a chrání proti sežehnutí materiálu.       

 

Jedinečný design

Proč by mělo být žehlení nuda? Designéři Brabantie přišli s nápadem vytvořit z žehlicího prkna plochu, která vám bude připomínat váš jídelní stůl a přinese tak žehlení nový rozměr. Vyberte si tedy design, který je vám nejbližší – jednoduchou, minimalistickou „Snídani“, extravagantní a neotřelý „Oběd“ či romantickou „Večeři“. Ať už padne volba na kterýkoliv motiv, žehlení vám od této chvíle „zachutná“.

 

Více na www.brabantia.com

Názory na článek  Usnadněte si žehlení s novými žehlicími prkny Brabantia - ráno, v poledne i večer!
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tiskové zprávy