Pozitivní dopad řecké krize

Dokážete si představit terasu, kterou nikdy nemusíte lakovat nebo impregnovat a přesto bude mít stále stejnou barvu jako první den? Nebo terasu, na které vaše děti při hraní neuklouznou a nezadřou si jedinou třísku? Přestaňte snít a vydejte se nakupovat.

Řecký výrobce NEOWOOD rozšířil od března 2011 svou působnost na český trh a s výrobky OPENDECK strhl cenovou revoluci v oblasti WPC (Wood-Polymer-Composite) plných prken. Nemusíte slevovat na kvalitě, pouze ušetřit na ceně.  

Bezúdržbové WPC terasy OPENDECK za bezkonkurenční cenu

Sen o luxusní a zároveň bezpečné terase si můžete splnit o třetinu levněji než u konkurence, se zárukou 15 let bez natírání, napouštění, broušení či jiné údržby. Navždy krásná jako první den – odolná proti slunci, dešti, sněhu, škůdcům i hnilobě. Ceny WPC teras z plných prken se díky řeckému importu prakticky srovnaly s pořizovacími náklady dřevěných teras nebo méně kvalitních dutých WPC prken. Rozhodovat budou výhradně užitné vlastnosti a vzhled.

Dopřejte si kousek slunného Řecka i u Vás doma na terase, balkóně i u bazénu. Pět odstínů a tři  atraktivní varianty prken s různým povrchem skýtají dostatečný výběr pro Váš individuální vkus.

1/ OpenDeck - prkna s rovnou pravidelnou drážkou (v 5 odstínech, ořech, teak, palisandr, merbau, eben).

2/ ForestDeck - prkna s nepravidelnou drážkou a drásaným povrchem pro ještě věrnější imitaci dřeva (v barvách palisandr, palisandr s pigmentem a ořech).

3/ TropicDeck - hladká prkna s barevným žíháním (pouze v barvě palisandr s pigmentem).

Materiály OPENDECK jsou vyráběny podle odzkoušené technologické licence americké firmy Strandex, která se věnuje jejich vývoji od konce 80. let. Jedná se o kompozit tvořený zhruba z 60% dřevem a ze 40% polymerem a dalšími přísadami. Z materiálu WPC se vyrábí prkna na terasu, balkony, chodníčky, mola, ale i obložení fasád nebo bezúdržbové plotové systémy.

Více na www.opendeck.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy