Pokles až o 50% aneb jak pořídit výhodnou dovolenou

Léto se blíží a nastává čas začít přemýšlet, kam vyrazit na dovolenou. Chcete si dobře vybrat, ušetřit a nenaletět. Porovnat nabídku různých cestovních kanceláří a zvolit tu nejvýhodnější. Sleva 20%, dítě zdarma, Last Minute za 50% původní ceny, Super Last Minute. Kdo by nechtěl cestovat levněji? Ale jak se v záplavě akčních nabídek vyznat? Jednoduše. Nechte se informovat a nabídky porovnejte.


Last Minute, Super Last Minute

Letní sezona přináší řadu možností,  jak za dovolenou ušetřit.  Stačí si počkat na zájezdy Last Minute  či Super Last Minute , které lze koupit až s padesátiprocentní slevou na www.last-minute.cz . Cestovní kanceláře se snaží do poslední chvíle prodat veškerou nasmlouvanou kapacitu, což vede k výraznému snížení cen těsně před odjezdem. Zájezdy si můžete navíc seřadit i podle výše slevy oproti původní ceně.


Slevy, akční nabídky, k moři letecky do 10.000 včetně poplatků

Dítě zdarma, sleva na dospělou osobu, ubytování zdarma, k moři letecky do 10.000 včetně poplatků. Nenechte si ujít akční nabídky a vyberte si tu pravou. Akce trvají vždy po omezenou dobu, proto je dobré měnící se nabídky pravidelně sledovat na www.zajezdy.cz/akce.Nechte se o slevách informovat

Zní to lákavě, ale jak se o slevách dozvím? Jednoduše. Informujte se.  Stačí si nechat na email zasílat informace o výhodných nabídkách a počkat si na tu pravou slevu šitou přímo na míru pro Vás.  O zasílání informací můžete požádat zde.Bonus zdarma

Dovolená se slevou a ještě k tomu bonus zdarma? Ano i to je možné. Záleží jen na tom, u koho si svoji dovolenou koupíte.  Jedna z největších cestovních agentur Agentura Zájezdy. cz pro všechny své klienty zdarma sjednává pojištění stornopoplatků v hodnotě 600 . Dobrá věc v situaci, kdy před dovolenou nečekaně onemocníte.   A ještě lepší v případě živelných katastrof či politických nepokojů.


Autor: Kateřina Komedová
FOTO: Agentura Zájezdy.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy