Moderní koupelny, revoluční koupelnový design

Rubrika: Koupelna
Jiřina Kavková (Bydlet.cz), 5.10.2012

Moderní koupelny volí revoluční koupelnový design, tedy maximální pohodlí a špičkovou estetiku zároveň. To vše splňuje smaltovaná plochá sprchová vanička s integrovanou výpustí ve stěně od firmy Kaldewei, kterou můžeme označit za milník v moderním uspořádání koupelny.

Sprchová vanička Xetis
Vanička Xetis s integrovanou výpustí ve stěně přináší do moderní koupelnové architektury mnoho nového. Xetis harmonicky splývá s podlahou koupelny, výpust nenarušuje plochou sprchovou vaničku z kvalitní smaltované oceli, protože je decentně umístěna v její stěně. Vanička, jejíž barevné spektrum je přizpůsobeno přírodním podlahovým krytinám, přechází do svého okolí bez optického narušení. Tak poskytuje Kaldewei návrhářům koupelen nové estetické možnosti provedení sprchového prostoru v úrovni podlahy. Znovu tím podtrhuje svou roli průkopníka a stylové ikony koupelnové kultury.

Se stoupajícími nároky na design a komfort koupelen pokračuje i trvalý vývoj sanitárních výrobků. Technické funkční prvky dostávají vizionářskou estetiku, mají co nejdecentnější provedení a jsou umísťovány téměř neviditelně. Nová smaltovaná plochá sprchová vanička Xetis s integrovanou výpustí ve stěně je další vývojovou novinkou Kaldewei Design Centra a umožňuje stylové uspořádání sprchové plochy v úrovni podlahy pro moderní koupelnovou architekturu. Výpust neruší puristický design bezespárové sprchové vaničky, technické prvky mizí ve stěně za designovou clonou, která může být volitelně obložená nebo z vysoce lesklého chromu. Xetis se dodává v 13 různých rozměrových kombinacích od 90 x 90 cm až po 100 x 180 cm. Vedle lesklé bílé zaručují exkluzivní barvy z kolekce Coordinated Colours, že smaltované ploché sprchové vaničky bude možné harmonicky kombinovat s plochami ze dřeva a kamene.

Čisté tvarosloví a vizionářská estetika
„Xetis se vyznačuje jasným tvaroslovím a vizionářskou estetikou“, vysvětluje Nicole Roeslerová, vedoucí marketingu a produktového řízení firmy Kaldewei, a dále uvádí: „Já považuji Xetis za nejmodernější výrobek, který do oblasti sprch přináší revoluci a svým příjemně nenápadným designem nechává moderní koupelnové architektuře prostor pro individualitu.“ Kromě vzhledu působí bezespárový  povrch vaničky Xetis také funkčními aspekty. Materiál – smaltovaná 3,5 mm ocel, ze které je vanička vyrobena se snadno čistí a bezpečně chrání proti provlhnutí, což je velká výhoda zejména proti dlážděným sprchám. Díky souhře vynikajících materiálových vlastností smaltované oceli Kaldewei s vizionářským designem odborníků firmy Kaldewei je Xetis průkopnickým výrobkem v oblasti sprchového prostoru v úrovni podlahy – je perfektní pro náročné konstruktéry a uživatele koupelen!


www.kaldewei.cz

Názory na článek  Moderní koupelny, revoluční koupelnový design
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Koupelna