Romantická a pohodlná koupel pro dva v soukromí vaší koupelny

Společná koupel s partnerem je ideální příležitostí pro harmonii a uvolnění ve všední dny. Nejlépe si lze tento zážitek vychutnat, pokud se oba mohou pohodlně ponořit do teplé vody. Pro relaxační koupel ve dvou nabízí Kaldewei mnoho modelů van s velkorysým vnitřním prostorem a komfortními opěrkami zad. Nyní se rodina van Puro, úspěšně zavedená v roce 2008, rozrůstá o nový model Duo.

Čistý design a značková kvalita od firmy Kaldewei
Omezení všech prvků na nejnutnější je jedním ze základních principů moderní bytové architektury. Tak se prezentuje i nová koupací vana Puro Duo. Je k dostání ve třech rozměrech 170 x 75 cm, 180 x 80 cm a 190 x 90 cm. Puro Duo tak lze harmonicky začlenit do individuálního uspořádání koupelny a využít k uvolňující lázni pro dva nebo také pro jednoho.

„Dobrý, nadčasový design neznamená pro Kaldewei jen návrh tvarově krásného výrobku,“ vysvětluje Marcus Möllers, PR manažer společnosti Kaldewei. „Zákazníkovi chceme nabídnout skutečnou nadhodnotu. To platí také pro vzhled naší vany Puro Duo: Symetricky tvarovaná koupací vana umožňuje relaxační koupel ve dvou, a tak chytře pokračuje v duchu designu oblíbené řady modelů Puro.“

Kvalitní smaltovaná ocel
Stejně jako všechny koupací vany, sprchové vaničky i smaltované extra ploché sprchové vaničky od firmy Kaldewei, je také Puro Duo vyrobena z vysoce kvalitní smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm. Na přání ji lze opatřit Perl - Effektem a protiskluzovým smaltováním antislip. Mimo to lze Puro Duo kombinovat s mnoha doplňky zvyšujícími komfort, jako například s elektronickou armaturou Kaldewei Comfort Select, s vanovým madlem na jedné straně, nebo s novým koupelnovým zvukovým systémem Sound Wave.

Smaltovaná ocel Kaldewei 3,5 mm se vyznačuje svou neobyčejně vysokou kvalitou povrchu: Na smaltu nevznikají ani při každodenním používání ty nejmenší škrábance, ve kterých by mohly ulpívat nečistoty a vodní kámen. Výrobky značky Kaldewei jsou tak pro zákazníky i řemeslníky nejenom bezpečnou, ale také čistou volbou pro řešení koupelen – s 30letou zárukou!

www.kaldewei.czSdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Koupelna