Dubnová soutěž začíná, výhru za 4000 Kč si vyberete podle svého!

Rubrika: Tipy a triky
Jiřina Kavková (Bydlet.cz), 1.04.2014

Dubnová soutěž partnerů Bydlet.cz a Nábytek Jeko.cz začíná, výhrou je poukaz na 4000 . Výherce si zboží v této hodnotě u Nábytek Jeko.cz vybere sám, podle svého uvážení. Stačí nejpozději do 30.4.2014 správně odpovědět na dvě jednoduché soutěžní otázky. 

Soutěžní otázky:

1. Z jakých materiálů je vyrobený jídelní set RIMINI/LUGO?

a) přírodní ratan + hliník
b) technoratan + hliník

2. Jakou sestavu tvoří TRIVENTO?

a) stůl + pohovku + 2 křesla
b) stůl + 4 křesla

Soutěž probíhá v termínu od 1.4. – 30.4.2014. Své odpovědi posílejte na soutez@bydlet.cz. Do slosování budou zahrnuti jen ti respondenti, kteří pošlou správné odpovědi na všechny soutěžní otázky nejpozději do 30.4.2014. Každý respondent soutěže může zaslat pouze jeden e-mail. Po ukončení soutěže bude vylosován výherce, který si převezme výhru od Nabytek Jeko.cz. O výhře bude informován e-mailem. Respondenti naší soutěže souhlasí s tím, že na jejich e-mail může být zadavatelem soutěže zasláno reklamní sdělení. 

Zahradní nábytek = nezbytné vybavení zahrady, terasy, balkonu, ale i bytových interiérů.

Podle materiálu rozeznáváme zahradní nábytek z přírodních a umělých materiálů. Zahradní nábytek bývá nejčastěji z masivního dřeva, z ratanu, hliníku a vodního hyacintu. Dalším velmi oblíbeným a odolným materiálem použitým při výrobě zahradního nábytku je plast v různých podobách.

Zahradní nábytek z umělého a z přírodního ratanu
Umělý ratan je odolný vůči ultrafialovému záření, vodě i všem povětrnostním vlivům. Zahradní nábytek z umělého ratanu nevyžaduje údržbu. Postačí ho jednou za čas pouze vyčistit vodou s mýdlovým roztokem. Umělý ratan má ohebná vlákna, kterými se oplétá hliníkový rám. Nábytek je lehký a přitom pevný a stabilní. Ze stále oblíbenějšího umělého ratanu se vyrábí designový sedací nábytek, stolky a stoly, ale zejména celé sety vhodné na terasy, k bazénu, nebo do zimních zahrad i do interiérů.

Přírodní ratan pochází z tropů jihovýchodní Asie. Vlákna přírodního ratanu jsou dužinou popínavé palmy - pedigu. Přírodní ratan je pevný, ohebný a tvrdý. Jeho přírodní barva je světlá, dá se velmi dobře barvit a mořit. Zahradní nábytek z přírodního ratanu je lehký, mobilní a krásný. Při delším vystavení povětrnostním vlivům se přírodní ratan poškozuje. Doporučuje se proto nenechávat jej na zahradě po celý rok, nebo za deště a sněhu.

Společnost Nábytek Jeko.cz pro vás vybrala ze své široké nabídky zahradního nábytku dva zajímavé tipy a doporučuje:

Vkusný jídelní set RIMINI/LUGO a pohodlnou a elegantní sestavu TRIVENTO.

Názory na článek  Dubnová soutěž začíná, výhru za 4000 Kč si vyberete podle svého!
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tipy a triky