Státní svátky 2017: letos si užíváme volné dny navíc

Letos si užijeme svátky navíc

Státní svátky si v letošním roce 2017 užíváme více, protože 1. a 8. května nevycházelo na víkend, jak tomu bylo v minulém roce. Také přibyl svátek Velký pátek a další dobrá zpráva je, že letos na sobotu, nebo neděli vyjdou jen tři státní svátky.

Dlouhého, souvislého volna čtyř dnů jsme se dočkali v dubnu o Velikonočních svátcích - nově přidaný svátek Velký pátek vycházel na 14.4., následovala sobota a neděle 15. a 16.4. a Velikonční pondělí bylo již svátkem tradičním, letos vyšlo na 17.4.2017.

Prodloužené víkendy nás jistě potěšily v květnu, 1. i 8.5. bylo totiž pondělí.

Státní svátky červencové, 5. a 6.7. vychází na středu a čtvrtek, takže pokud si vezmete dovolenou jen v pátek, budete mít krásných pět dnů volna! V září si to můžete zopakovat, protože svátek  28.9. připadá na čtvrtek a získáte tak čtyři příjemné volné dny.

Svátky vánoční budou letošní rok také delší nežli loni, Štědrý den, 24.12. je neděle, další svátky 25. a 26.12.2017 tedy vyjdou na pondělí a úterý.

STÁTNÍ SVÁTKY 2017 - PŘEHLEDNÝ SEZNAM

A jak to vypadá v roce 2017 s prázdninami? Naše děti školou povinné budou mít v letošním roce prázdniny dohromady šestkrát a školní rok jim jim začne až 4. září.

Tipy, kam s dětmi vyrazít na letní prázdniny
Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tipy a triky