Laminát je ideální volbou do kuchyně

Rubrika: Interiéry
Lenka Kořánová (Quick-Step), 25.07.2017

Kuchyně je tepajícím srdcem domova. Jako ústřední místo vašeho nabitého života si kuchyně zaslouží podlahu, která hravě zvládne zátěž těžké kuchyňské linky, nábytku i spotřebičů. Navíc velmi záleží i na hygieně. Je tedy nutné vybrat takovou krytinu, která snese intenzivní čištění.

Záruka bezstarostné kvality

V případě laminátových podlah si můžete být jisti, že vám po celá nadcházející léta poslouží jako odolná „základna pro vaření“. Laminátové krytiny vynikají trvanlivostí a odolností vůči nárazům. Některé podlahy jsou rovněž žáruvzdorné a tedy vhodné pro podlahové vytápění. Navíc na sebe díky inovativním technologiím výrobce dokážou vzít co nejreálnější podobu přírodních materiálů a tím dodají interiéru jedinečnou autentičnost.

Nepřekonatelná odolnost proti nárazu

Kuchyňské podlahy neustále čelí mnoha zatěžkávacím zkouškám. Lehce se může stát, že vám na podlahu upadne hrnec, poklice, nůž nebo se nedopatřením rozlije pití. Kvalitní laminátové podlahy si však dokáží poradit. Jsou totiž opatřeny různými ochrannými vrstvami. Navíc díky patentové technologii ochrany proti mechanickému poškození a skvrnám Scratch Guard a Stain Guard budou skvrny a škrábance minulostí. „Laminátové podlahy se díky silné povrchové vrstvě hodí do intenzivně využívaných prostor. Jejich extrémní pevnost zaručuje i dlouhodobou odolnost,“ uvádí Daniel Čabrada, obchodní manažer Quick-Step.

Snadná údržba

Určujícími faktory při výběru podlahy jsou odolnost vůči nárazům, ale také vůči kapalinám. Přesto, že je o laminátu známo, že by neměl přijít do styku s kapalinou, v případě kvalitních podlah není nutné tuto krytinu z kuchyní vyloučit. V dnešní době se totiž výrobci snaží najít řešení, kterým by vyhověli podmínkám klientů. Jedním z řešení jsou podlahy ošetřené vrstvou HydroSeal, díky níž můžete zapomenout na prosakování vlhkosti. Voda na povrchu steče do kapek, které stačí jednoduše setřít, podlaha se tak snadno udržuje.

Quick-Step

Značka Quick-Step navrhuje a vyrábí širokou řadu laminátových, dřevěných a vinylových podlah, které se vyznačují svojí špičkovou kvalitou, snadnou instalací a ještě snadnější údržbou. Proslavila se zejména svým patentovaným instalačním systémem Uniclic®, který funguje zcela bez použití lepidla. Podlahy Quick-Step jsou skutečně univerzální, takže je můžete položit v celém domě. Díky širokému výběru dekorů a stylů, od klasických po módní, se najde ta pravá podlaha do každé místnosti ve vašem domě nebo bytě.

Více informací na:www.quick-step.cz

Názory na článek  Laminát je ideální volbou do kuchyně
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry